Zvaigžņu lietus

Nu tātad jāraksta kamēr viss vēl svaigs… biju šodien ar mīļoto sievieti uz LNT šova “Zvaigžņu Lietus” tiešraidi, kā jau Taustiņklabeklis savā pastāstā ir teicis, tiešām paviljons izskatās dzīvē daudz mazāks nekā pa TV.

0317_zvaigznu_lietus_007.png

Es neesmu nekāds lielais šovu piekritējs, bet par cik man patīk dziedāt, un mana māte dzied korī “Mozaīka”, kuru diriģē Māra Grigaļa tēvs, un es tieši un pastarpināti ar viņu arī esmu pazīstams (bērnībā esam pāris reizes tikušies :P, un vienā pasākumā, kad pateicu, kas esmu viņš arī atcerējās :)), tad nolēmu meitenei uzdāvināt divas biļetes uz šo pasākumu, un kā Jūs domājat, ko viņa ņēma līdzi? :) Otrs cilvēks, kurš šovā ir man zināms ir humoriste Jana Kalniņa, viņa manā bērnībā dzīvoja stāvu virs manis, un arī pagalmā reizēm tika ar viņu “tusēts” kopā. Viņas mamma arī bija šovā, un es pat ticu ka viņa ir visās tiešraidēs klāt. Nu labi pietiks par sevi un citiem, tagad par šovu.

Mājās parasti fonā uz TV šovs iet, labāk tad es skatos šo šovu nevis tajā pašā laikā pa TV3 ejošo “Dejo Ar Zvaigzni”. Līdz ar ko sevi pieskaitīt pie tiem kas neskatās nevaru, bet arī speciāli neskrienu un neskatos. Tad nu pateikšu godīgi, tagad es labprātāk šādus šovus eju skatīties klātienē, no tā ir vairāki labumi, pirmais no tiem ir tas, ka nav jāskatās reklāmas. Otrs ir tas ka daudz jautrāk ir skatīties klātienē, jo pa to laiku kamēr pa TV tiek rādītas reklāmas var izsmieties un piedalīties visādās jautrībās uz vietas. Aktīvi līdzi jūtot par ir iespējams dabūt biļetes uz nākošās nedēļas tiešraidi :)

Protams ir arī lietas kas īsti nepatika, tas bija tas, ka tur bija drausmīgi karsts, kā arī kad ieradāmies ap plkst 20:00 bija ļoti gara rinda uz iešanu iekšā, lai gan uz biļetes bija rakstīts ka iekšā laiž jau no 19:30. Nu tas tāds sīkums, bet par cik vietas nav nummurētas, tad sanāca tā, ka mēs sēdējām otrās zonas (ir trīs zonas, pirmā ir pie galdiņiem, otrā uz krēsliem, un trešā uz tādām kā stalažām pašā aizmugurē) pēdējā rindā. Un piefiksēju es to, ka pirmā un otrā zonā sēdošie cilvēki tādi pasīvi uz līdzi jušanu, otrās zonas pēdējā rinda kaut cik, es tajā skaitā :). Ja ejam uz šovu, tad jūtam līdzi visiem un no sirds, tagad plaukstas no applaudēšanas drusku sāp :). Mīļā sieviete vienā brīdī uz auss pateica ka meitenes, kuras sēž aiz manis trešajā zonā burkstot kad es ceļos kājās, nu es pateikšu vienu par to, nav ko nākt uz šovu, ja sēž kā mieti.

Nobeigumā vēlreiz par to, ka man būt klātienē patika daudz vairāk nekā pa TV, tiem visiem lielajiem šovu nīdējiem, nenožēlojiet 7 Ls un aizejiet, kaut vai ar kādu draugu, vienam būs drusku garlaicīgi, bet kopsummā labs relax svētdienas vakarā sanāk. Un padoms ja tomēr izdomājat aiziet, dodaties drusku ātrāk, lai varat tikt pie labām vietām teiksim otrās zonās pirmajās rindās. Vai ņemat uzreiz biļetes trešajā zonā, bet tad rēķinaties kad būs aktīvi jālēkā līdzi.

P.S. Patika viens līdzjutējs, kurš bija ģērbies kā arābs, Janas un Intara uzstāšanās laikā viņs vicināja plakātu ar uzrakstu “Intar preci mani”, tas man likās funny :) Un pats Intars to piefiksēja tikai kad jau bija aizkulisēs un viņam to pateica un parādija :)

3 thoughts on Zvaigžņu lietus

 1. Nu re, es tak teicu, ka on-line ir labāk kā pa TV :)

  Tas līdzjutējs arāba tērpā ir viens no tiem ‘speciālajiem’ cilvēkiem. Pagājušo reizi viņš bija tāds ar blondiem matiem, kas aktīvi līdzi juta Lienei. Bet nu cilvēki atraktīvi un tiešām jautri.

  Es biju trešajā zonā, otrajā rindā. Un tā tiešām ir – cilvēki uz beigu daļu ir tādi aktīvāki, pirmajās rindās visi kūtri, tie kas pie galdiņiem, šķiet, vispār nekustās.

  Trešajā zonā ir + un ir -. Pluss tāds, ka visu var redzēt nedaudz no augšas, tātad netraucē priekšā sēdošie, kameras utml. Mīnuss – uz tā podesta grūti nosēdēt tās daudzās stundas.

  Kas bija jādara lai dabūtu biļetes uz nākamo šovu? Mūsu reizē bija jāsūta SMS uz tā režisora tel., biļetes dabūja blakus sēdētājs (kam mēs pateicām pareizo atbildi uz jautājumu :( ), redzēju viņu arī šoreiz.

  Pārlūks: Unknown OS: Unknown O.S.
  Reply
 2. jā, mums bija jāsūta arī sms, un jautājums bija cik pāri uzsāka šovu :) un biļetes dabūja meitenes, kuras tika izvēlētas par aktīvākajām fanotājām, kamēr viņas aizgāja pēc biļetēm par fanošanu, viņš zvanīja tam izvēlētajam cilvēkam no īsziņām, un izrādijās ka tas ir tām pašām meitenēm.. nospīdēja, dabūja 4ras biļetes.

  Pārlūks: Unknown OS: Unknown O.S.
  Reply
 3. tu esi varonis! es laikam savai 2.pusītei TĀDU upuri nepaceltu. ietu uz šovu – dabūtu depresiju :)

  Pārlūks: Unknown OS: Unknown O.S.
  Reply

Komentē