Google mail

Šodien saskāros ar interesantu lietu, ir man pašam savs e-pasta serveris, uz kura griežas pasta kaste user@domain.tld, kurai ir uzlikts alias uz atoms@tups.lv. Problēmas apraksts aptuveni šāds.

Sūtam no pasta kastītes atoms@tups.lv (šis atrodas uz Google apps) e-pastu uz user@domain.tld, skatāmies uz mana servera logos, redzam ka e-pasts pienāk un pēc brīža tiek nosūtīts atpakaļ uz googles serveriem ar statusu sent. Atveram googles konta e-pastu un brīnamies nekur šis e-pasts nav atrodams, ok varbūt aizkavējies pagaidīsim (uz doto mirkli ir pagājušas 2 stundas un e-pasts joprojām nav pienācis).

Ok, veicam vēlvienu testu, no man rīcībā esošas @apollo.lv pastkastītes nosūtam uz to pašu user@domain.tld e-pastu, paskatamies logos viss štokos, e-pasts nosūtīts uz Googles serveriem. atveram googles konta e-pastu un šeku reku e-pasts ir pienācis…

Ok, veicam vēlvienu nelielu testu nomainot alias uz @gmail.com kontu nevis uz @tups.lv scenārijas tieši tāds pats.

Ir kāds ar ko tādu saskāries? Cilvēks stāstija ka esot bijuši brīnumi tādi ka e-pasts no viena gmail konta uz otru gmail kontu atnācis ar nokavēšanos 24h.

Vai Googlei ir sākušās nedienas ar pasta apjomiem?

 

6 thoughts on Google mail

 1. Vai tie e-pasti neparādās pie “nosūtītajiem” GMailā? Kur tas jau ir “izlasīts”. Bija līdzīgi, kad sūtīju pats sev e-pastus. Laikam Big G “saprot”, ka tas ir tas pats lietotās un konts.
  Tālāk arī nekad neiedziļinājos…

  Pārlūks: Firefox 4.0 OS: Windows XP
  Reply
 2. imho Google mails ir “gudrs” un divreiz nerāda vienu un to pašu epastu.

  Pārlūks: Firefox 3.6.16 OS: Ubuntu
  Reply
 3. jā, izskatās ka vnk manu nosūtīto mailu uztver kā tādu pašu kā saņemtais… gan sūtītājs gan saņēmējs vienādi…

  Pārlūks: Google Chrome 12.0.712.0 OS: GNU/Linux
  Reply
 4. Alias ir no kā rādīsies.
  Check mail from other accounts (using POP3) tev vajag lai tas emails ienaktu gmailaa

  Pārlūks: Firefox 12.0 OS: Ubuntu
  Reply

Komentē