Google mail

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Šodien saskāros ar interesantu lietu, ir man pašam savs e-pasta serveris, uz kura griežas pasta kaste user@domain.tld, kurai ir uzlikts alias uz atoms@tups.lv. Problēmas apraksts aptuveni šāds.

Sūtam no pasta kastītes atoms@tups.lv (šis atrodas uz Google apps) e-pastu uz user@domain.tld, skatāmies uz mana servera logos, redzam ka e-pasts pienāk un pēc brīža tiek nosūtīts atpakaļ uz googles serveriem ar statusu sent. Atveram googles konta e-pastu un brīnamies nekur šis e-pasts nav atrodams, ok varbūt aizkavējies pagaidīsim (uz doto mirkli ir pagājušas 2 stundas un e-pasts joprojām nav pienācis).

Ok, veicam vēlvienu testu, no man rīcībā esošas @apollo.lv pastkastītes nosūtam uz to pašu user@domain.tld e-pastu, paskatamies logos viss štokos, e-pasts nosūtīts uz Googles serveriem. atveram googles konta e-pastu un šeku reku e-pasts ir pienācis…

Ok, veicam vēlvienu nelielu testu nomainot alias uz @gmail.com kontu nevis uz @tups.lv scenārijas tieši tāds pats.

Ir kāds ar ko tādu saskāries? Cilvēks stāstija ka esot bijuši brīnumi tādi ka e-pasts no viena gmail konta uz otru gmail kontu atnācis ar nokavēšanos 24h.

Vai Googlei ir sākušās nedienas ar pasta apjomiem?

 

 

6 thoughts on “Google mail

  1. Vai tie e-pasti neparādās pie “nosūtītajiem” GMailā? Kur tas jau ir “izlasīts”. Bija līdzīgi, kad sūtīju pats sev e-pastus. Laikam Big G “saprot”, ka tas ir tas pats lietotās un konts.
    Tālāk arī nekad neiedziļinājos…

    Pārlūks: Firefox 4.0 OS: Windows XP
  2. jā, izskatās ka vnk manu nosūtīto mailu uztver kā tādu pašu kā saņemtais… gan sūtītājs gan saņēmējs vienādi…

    Pārlūks: Google Chrome 12.0.712.0 OS: GNU/Linux

Komentē

%d bloggers like this: