9 Replies to “Youtube”

  1. Man jau liekas, ka pēc filmas noskatīšanās ir poga uz tā paša ekrāna ar vairākiem cilvēciņiem un uzrakstu šhare this with friends vai kkas tml… Uzspiežot uz tās, man liekas, pārlādē youtube un iedod linku, ko mest lapā, bet es neko nezinu!

  2. Man jau liekas, ka pēc filmas noskatīšanās ir poga uz tā paša ekrāna ar vairākiem cilvēciņiem un uzrakstu šhare this with friends vai kkas tml… Uzspiežot uz tās, man liekas, pārlādē youtube un iedod linku, ko mest lapā, bet es neko nezinu!

  3. Es tiesi pirms 2 dienaam ieliku pirmos wp blogaa. Tas daraas taa – atver konkreeto video, un pa labi no taa ir kods. Taalaak jau kur likt ieks wp-admin zinaasi 🙂

  4. Man arī bija tāda problēma. Iespējams tāpēc, ka “embed” nav aprūvots by w3c un wp to izrediģē? Karoče, mans čerez ž risinājums bija spiest iekš db pa tiešo un nerediģēt vairs to poustu caur web.

  5. Man arī bija tāda problēma. Iespējams tāpēc, ka “embed” nav aprūvots by w3c un wp to izrediģē? Karoče, mans čerez ž risinājums bija spiest iekš db pa tiešo un nerediģēt vairs to poustu caur web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *