Ubuntu Latvijas pārstāvniecība

Šodien pagadījās ierasties uz LU Linux centra rīkoto pasākumu, šajā pasākuma tika spriests par Latvijas pārstāvniecības izveidi, darbības virzieniem, gribētāju šajā iesaistīties pamaz, bet tomēr kaut kas, bija atnākuši dažādi cilvēki, paldies puisim, kura vārdu gan es neatceros, kurš ieradās uz pasākumu no Liepājas, kā arī izteica ļoti daudz labus piedāvājumus, un raisīja diskusiju ļoti labā gultnē. Cerams ar šo pasākumu ies labāk nekā LAKA komandai.

Par cik šī bija pirmā kopā sanākšana, tad tika lemts praktiski par virzieniem kādos nepieciešams darboties, un 100% tika nolemts ka mēs darbosimies, un mēģināsim nest Linux/Ubuntu vārdu mazajā Latvijā, veids kādā mēs to varētu darīt būtu prezentācijas.

Plāni šai jaunizveidotajai komandai ir labi, un tiešām es centīšos atbalstīt visur kur vien varēšu. Par notikumiem kas mūs sagaida es pagaidām nerakstīšu, pastāstīšu tikai to, ka Ubuntu Latvijas pārstāvniecības oficiālais irc kanāls būs atrodams irc.freenode.org servera kanālā #ubuntu-lv (pagaidām šis kanāls oficiāli vēl netiek afišēts, kanāls kā izrādās ir reģistrēts cilvēkam, kurš vairāk kā gadu nav rādijies freenode serverī). Šajā kanālā var prasīt padomu, dot padomu citiem, uzzināt jaunumus par Ubuntu, kā arī par komandas darbību.

Pagaidām tas arī viss ko vēlējos Jums pavēstīt.

 
comments powered by Disqus