Ubuntu Latvijas pārstāvniecība

Šodien pagadījās ierasties uz LU Linux centra rīkoto pasākumu, šajā pasākuma tika spriests par Latvijas pārstāvniecības izveidi, darbības virzieniem, gribētāju šajā iesaistīties pamaz, bet tomēr kaut kas, bija atnākuši dažādi cilvēki, paldies puisim, kura vārdu gan es neatceros, kurš ieradās uz pasākumu no Liepājas, kā arī izteica ļoti daudz labus piedāvājumus, un raisīja diskusiju ļoti labā gultnē. Cerams ar šo pasākumu ies labāk nekā LAKA komandai.

Par cik šī bija pirmā kopā sanākšana, tad tika lemts praktiski par virzieniem kādos nepieciešams darboties, un 100% tika nolemts ka mēs darbosimies, un mēģināsim nest Linux/Ubuntu vārdu mazajā Latvijā, veids kādā mēs to varētu darīt būtu prezentācijas.
Plāni šai jaunizveidotajai komandai ir labi, un tiešām es centīšos atbalstīt visur kur vien varēšu. Par notikumiem kas mūs sagaida es pagaidām nerakstīšu, pastāstīšu tikai to, ka Ubuntu Latvijas pārstāvniecības oficiālais irc kanāls būs atrodams irc.freenode.org servera kanālā #ubuntu-lv (pagaidām šis kanāls oficiāli vēl netiek afišēts, kanāls kā izrādās ir reģistrēts cilvēkam, kurš vairāk kā gadu nav rādijies freenode serverī). Šajā kanālā var prasīt padomu, dot padomu citiem, uzzināt jaunumus par Ubuntu, kā arī par komandas darbību.

Pagaidām tas arī viss ko vēlējos Jums pavēstīt.

4 Replies to “Ubuntu Latvijas pārstāvniecība”

  1. […] 5dien bija Ubuntu Latvijas kopienas sanākšana. Bijām cilvēki kādi 15 un spriedām par Ubuntu popularizēšanu latvijā, un kopienas atbalsta sniegšanu jaunajiem un esošajiem lietotājiem. Atoms ar bija ieradies, un pie viņa var izlasīt viņa sakāmo par šo pasākumu. Pats savās rokās ieguvu grāmatiņu (pagaidām vēl manuskriptu), kurā īsumā ir apstāstīt par Ubuntu, tā programmām, kā to lietot utt. K-kas ap 20 lpp. Jāizlasa, un jāiesniedz savi labojumi un ieteikumi. […]

  2. Es arī esmu “Par Linux” un ļoti labprāt apmeklētu šādus pasākumus, tikai lieta tāda, ka nedzīvoju Rīgā. Bet ja būtu zinājis par to kādu nedēļu iepriekš un tas notiktos kādā 3dienā vai 4dienā, tad gan varētu ierasties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *