Interneta trūkums organismā

Labi ne nu gluži organismā, bet tomēr par cik šī un daudzas citas lapas atrodas uz mana servera, tad pastāstīšu, kas notikās pēdējās pāris stundas.

Kopš septembra nebija sanācis maksāt par internetu, daudz un dažādi apstākļi, novembrī samaksāju pa visiem 3 mēnešiem uzreiz, viss notiekas, saņēmu 3 decembrī izrakstītu rēķinu ar ikmēneša summu apakšā, un vairs nekādas atzīmes par parādu nav.

Tātad pirmais atnākot mājās konstatēju ka serveris nav ne uzkāries, ne kāds viņu būtu uzlauzis utt, zvanu provaiderim saku nav interneta, atbild jaukas balss īpašniece, nosauciet adresi, nosaucu, viņa saka ka man esot parāds, es saku nu nav man parāda, jaunajā rēķinā nekas par to nav minēts, piedevām saku ka varu nosūtīt maksājumu pa e-pastu, tikai pieslēdziet internetu, lai tieku ibankā. Atbild labi pieslēdzam, jābūt jau pieslēgtam, saku ka nav, pašam uz ekrāna palaists mtr, viņa saka varbūt pārstartējiet datoru ? es droši atbildu nav nepieciešamības 🙂 viņa sašutusi kā tā ? es saku nu vot tagad parādijās arī internets 🙂 atvēru ibanku nosūtiju maksājumu.

Aizdomājos, kā tad tā ? Saņēmis esmu rēķinu bez parāda a tomēr esot parāds, varbūt viņiem tik lēna sazināšanās uzņēmuma iekšienē ? Ka pasūtijums par interneta atslēgšanu dēļ parāda klejo pie vajadzīgās personas veselu mēnesi ?

P.S. Lai arī kā man šis provaiders patiktu, tomēr nāksies no viņa šķirties pec jaunā gada, sakarā ar dzīves vietas maiņu. Būs jauns serveris un atradīsies viņš normālā servertelpā, kas vairs nebūs mājas koridors 🙂

 
comments powered by Disqus