Atkal dzīvs

Nu ko, atkal esmu pieejams interneta ārēs, vakardien saliku datorgaldu, un šodien saliku visu lai darbojas, tīkls gan man tāds pašvaks, 10 Mbps Half Duplex, bet to ceru rītdien novērst. Ir iepirkts jauns datorgalds, jauns krēsls pie datora, jauna gulta ar naktsskapīti, kā arī ledusskapis, kurš gan piegādāts tiks rītdien pa dienu.

Huh vēl tik daudz kas jāsapērk, jaunajās mājās konkrēts bardaks, bet prieks ir liels par jaunajām mājām, klusums apkārt, beidzot kaut kāds skats pa logu (iepriekšējā dzīves vietā bija redzama daļa no pagalma un pretējā māja), ir beidzot lodžija, ko esmu vēlējies. Kā arī nav problēmu ar automašīnas novietošanu pie mājas.

Šodien biju aizbraucis paskatīties kā izskatās Jaunais Dienvidu tilts no manas puses, rīt ja sanāks laiks izkarināšu bildes, šodien slinkums meklēt vadu.

Drīz arī mana web vietne pārcelsies gan uz jaunu serveri, gan zem jauna vārda, bet vārds lai pagaidām paliek nepateikts 🙂

Saliku no torrentiem vilkties visu iekavēto, nezinu kad man būs laiks to visu noskatīties :/ Lai gan lielākā daļa no tā visa ir FLAC audio, tomēr arī seriāli un filmas ir.

Jāsāk atkal pieradināties pie tā, ka ir internets, kopš ziemassvētkiem internets bija ierobežots (aizejot pie kaimiņiem, kad ir kāda ļoti liela nepieciešamība)

Ak jā, par tiem riteņiem, pamēģiniet nenovērsties no ceļa arī ja braucat lēni un pa ceļu kur nevienas mašīnas un cilvēka nav, sanāks kā man, stabs izskrēja uz ceļa, un apbraukt nebija iespējams, visa skāde man izmaksāja 600 Ls, mašīnai tika nomainīta daļa no lanžerona, labās lukturis un pagriezienrādītājs, kā arī kondcioniera sūknis un priekšējais bamperis, arī vējstikla šķidruma bundulis tika salabots, un nomainīti motoriņi, zobsiksna nomainīta, un droši vien vēl kādi sīkumi, atlicis vēl tikai nokrāsot… (un ja iegādajaties automašīnu, uztaisiet Kasko apdrošināšanu pēc iespējas ātrāk, man bija paredzēts to darīt nākošajā dienā pēc avārijas :(, tikai nepaspēju.)

Nu tas tā kopumā viss, kas šobrīd uz sirds sakrājies.

 
comments powered by Disqus