vpn

nezinu kā, bet radās jautājums, cik bieži Jūs izmantojat tādu lietu kā VPN, protams ja izmantojat…

18 Replies to “vpn”

  1. Kamēr nebiju firewall rules nojaucis, tikmēr izmantoju diezgan bieži, lai darba resursiem piekļūtu.:) Tagad gan esmu pieķēries SSL-Explorer browser-based VPN risinājumam. Jāpatestējas, bet izskatās labs, un freeware.

  2. Kamēr nebiju firewall rules nojaucis, tikmēr izmantoju diezgan bieži, lai darba resursiem piekļūtu.:) Tagad gan esmu pieķēries SSL-Explorer browser-based VPN risinājumam. Jāpatestējas, bet izskatās labs, un freeware.

  3. Nu, man universitaates tiiklaa sanaak izmantot – es tur no wifi citadaak netieku pie neta. Lai gan solaas it kaa taisiit webisku autorizeshanos vpn vietaa. Toties caur vpn es no majaam varu tikt pie savas universitaates servera home mapes.

  4. Nu, man universitaates tiiklaa sanaak izmantot – es tur no wifi citadaak netieku pie neta. Lai gan solaas it kaa taisiit webisku autorizeshanos vpn vietaa. Toties caur vpn es no majaam varu tikt pie savas universitaates servera home mapes.

  5. regulaari – vai nu LU WIFI izmantojot (nav īpaši citas izvēles), vai arī ssh -D port user@host – izveido socks proxy. Taalaak, piemeeram, intranetu var lietot. (tas varbuut nav iisti VPN, tomeer princips tas pats).

  6. regulaari – vai nu LU WIFI izmantojot (nav īpaši citas izvēles), vai arī ssh -D port user@host – izveido socks proxy. Taalaak, piemeeram, intranetu var lietot. (tas varbuut nav iisti VPN, tomeer princips tas pats).

  7. Statistikas dažādībai – nelietoju nemaz, jo nesanāk strādāt ar tādiem ūber slepeniem tīkliem, bonusā es tikai koderis. 😉

  8. Statistikas dažādībai – nelietoju nemaz, jo nesanāk strādāt ar tādiem ūber slepeniem tīkliem, bonusā es tikai koderis. 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *