Songbird

Jā, cilvēkiem ir apnikuši plikie mūzikas spēlētāji, un visi grib kaut ko līdzīgu amarokam vai pašu amarok, tāpēc Winamp izstrādātāji ir ķērušies klāt uzbūvēt kaut ko līdzīgu, par pamatu izmantojot Mozilla XUL, tagad viņu jaunais bērns Songbird ir jau iznācis lai gan no viņu lapas download nedarbojas, nedaudz paspēlējoties ar url, var dabūt šodien iznākušo 0.2.5_rc3.

Viens no labumiem šādam mūzikas atskaņotājam ir tas, ka viņs ir palaižams gan uz Windows, gan uz Linux, gan uz Mac OS X, es pats palaidu viņu uz windows. Kāpēc Windows ? Tāpēc, ka ir neaizstājamas programmas darba vajadzībām, kuras arī caur wine neiet.

songbird.png

spied uz bildes lai redzētu to pilnā izmērā.

songbird1.png

Kā otrajā attēlā mēs redzam, viss darbojas uz Mozilla koda, arī atmiņu rij tāpat kā Firefox, lai gan ne tik daudz, bet 80 Mb prieksh mūzikas atskaņotāja būtu tā kā pa daudz.

Patīk tas, ka varam meklēt mūziku online, un to atskaņot. Trūkst last.fm supports, lai gan skanējušās dziesmas ar paplašinājuma palīdzību var redzēt tur pat atskaņotājā.

Visā visumā atskaņotājs būtu labs, ja neaizņemtu tik daudz atmiņas, un būtu integrēts Last.fm atbalsts, kas domāju ka nākotnē būs.

 
comments powered by Disqus