Latvijas Pasts b****

NU sakiet, vai nav stulbums ? Latvijas pasts, izsūta man vēstijumu par to, ka mani pastā gaida paciņa, pasta darba laiks katru dienu sākas 9:00 (9:00 sākas mans darbs, līdz ar ko es no mājām izbraucu vēlākais 8:30) un divas dienas nedēļā darba laiks beidzas 19:00 (darbs beidzas 18:00, kamēr tieku no centra ārā, jau ir pāri 19:00), citās dienās strādā tikai līdz 14:30.

Vakardien par cik man mainīja logus, pusdienu biju mājā, meistari darbu padarīja, aizbrauca, un es uzreiz aiz viņiem, iebraucu pastā, ieeju iekšā ar skaļu “Labdien”, un man pretī atrūc mēs vairs nestrādājam, paskatos pulkstenī, pulkstenis rāda 14:35, es saku Jums tas prasīs 1 minūti izniegt man aploksni, un iedot paraksītites, un dabūnu pretī nē, es jau braucu prom. Nu atvainojiet, ja Jūs braucat prom, tad vismaz durvis aizslēdzat. Paprasīju, kad tad lai es dabūnu savu paciņu, viņa teica citu dienu, es prasu, bet ja es netieku jūsu darba laikā ? un dabūju strupu atbildi “Pats vainīgs”. Jūtos drusku apvainojies, un rakstīšu sūdzības vēstuli, kura noteikti by default nonāks spam filtrā vai labākajā gadījumā uz miskasti :(, bet sāpe ir jāizsaka :/

Varbūt kādam no Jums ir kādas idejas ?

P.S. šodien saņēmu atkārtotu aicinājumu ierasties pēc paciņas.

P.P.S. Un dienas abonēšanas centrs nav labāks, zvanījis un sūdzējies par t, ka neesmu saņēmis viena mēneša abonēto izdevumu jau esmu 3 reizes, un joprojām kopš janvāra nevar atsūtīt.

10 Replies to “Latvijas Pasts b****”

  1. Principā bezceris kaut ko darīt, jo formāli viņi visu ievēro. Līdz ar to arī sūdzības būtu nepamatotas. Līdz ar to nāksies vien tev vienu dienu ierasties darbā desmitos…

  2. Jautrākais ir tas, ka oficiāli viņi neizdos to paciņu nevienam citam kā tikai TEV personiski, ar tavu pasi. Neviens cits tavā vietā nevar pat ar pilnvaru izņemt (atšķirībā no juridiskajām personām).

    Sviests.

  3. Bija teksts ka var pazvaniit uz pastu lai paarsuuta uz tavam darbam tuvaaku pasta nodalju, bet tur ar iesniegumu laikam bija.

  4. Vai tad tā pasta nodaļa sestdienās nestrādā?

    Laikam tāds darba laiks pasta nodaļām ir standartā, jo Baložos esošajai ir aptuveni tāds pats, tikai sāk agrāk – 8:30 🙂

  5. Nu viņi citam nevienam nedod. Biju aizgājis ar draudzenes pasi uz pastu, parādīju domes izziņu, ka tur dzīvoju, teicu, ka draudzene slima mājās, šiem pofig. Teica, ka paši aiznesīšot uz mājām (par piegādi kaut kādi santīmi pat jāmaksā) bet man nedošot. Paliels sviests vispār ar viņiem.

  6. var aiziet ar notariaalu apliecinaatu aktu, kas noraada, ka Tev ir tiesiibas paarstaaveet attieciigo personu Latvijas Pastaa, sanjemot pacinju. tad vinji nevar nedod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *