ltc meistari

Piezvana man paziņa, kurš dzīvo netālu no mana darba, saka, šodien esot bijis LTC meistars un mēģinājis pieslēgt internetu, nekas viņam neesot sanācis, esot ņēmies aptuveni 30 minūtes.

Aizej, pirmais ko pamanu, gan klaviatūra, gan pele ir izrautas no datora, pakasu pakausi spraužu atpakaļ, bet klaviatūru nevar piespraust, štekerī ir salocīti kontakti, labi, paņēmu nazi, iztaisnoju viss notiekas. Pirmais ko skatos datorā, kāpēc ltc tīkls nepiešķir adresi ir vai ir iestartēts DHCPD serviss, un protams ka nav, iestartēju un viss aiziet, nezinu, kā ir iespējams patērēt pusstundu un nesaprast ka serviss nav iestartēts :/ LTC reitings manās acīs krītas.

Categories: WEB

12 Replies to “ltc meistari”

 1. Tagad vēl gaidiet zvanu no LTC, kur jautās kā vērtējat meistara darbu.. 😀 Man te pirms pāris nedēļām arī ievilka LTC Internetu (aši un bez problēmām) un divas nākamās dienas bija pa zvanam, kur kkādi LTC pārstāvji jautāja vai esmu apmierināts ar montiera darbu.. 😀

 2. LTC meistari nav apmācīti rīkoties ar PC, reti kurš no viņiem māk apieties tik labi ar PC. Vienkārši tā viņš ir. Viņiem ir vairāk cita amata specifika.

 3. Man irad pazīstams viens LTC meistars. Viņa darba joma – vadu/kabeļu vilkšana/remonts pa laukiem. Nāca rīkojums, ka tagad viņam būs arī jāuzstāda LTC wifi kastītes klientiem. Apm. 2h teorētiskā apmācība (lekcija) un speciālists gatavs. Tas nekas, ka viņam nav ne mazākās nojēgas par to kas un kapēc un kā darbojas, ij ar datoriem viņš ir uz Jūs. Vienkārši LTC neīstos cilvēkus neīstajās vietās nodarbina.

 4. Ar montieriem ir smagi, Iesaku ja ir iespeejams njemt pashinstalaacijas komplektu……

  Reizeem var tikai pabriiniities….
  siikumos neizpluudiishu, ja kadam interesee varu privaati pastaastiit…

 5. Atoms: kapeec nee? 🙂 iedodiet krosa atsleegu un aiziet. 🙂
  p.s. PC shinii gadiijumaa laikam bija ar *nix? jo redz’ DHCPD…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *