kas nu ?

Šodien saules gaismu ir ieraudzījusi Opera 9.2, lai arī es operu nelietoju ikdienā, tomēr tā man ir nepieciešama kad tiek taisīta kāda weblapa.


Izmaiņu sarakstā pieminēšanas vērtas ir šādas lietas:

* Applets inserted with innerHTML can now be called by JavaScript.
* Introduction of developer tools.

Pilnu izmaiņu sarakstu var izlasīt šeit

Tai pat laikā lēni un mokoši tuvojas laiks, kad tiks palaista Thunderbird 2.0.0.0 versija, šobrīd esmu uzlicis rc1, un ziniet ļoti labi strādā, nekādu problēmu, interfeiss drusku uzlabots, man patīk labāk. Gaidīsim stabilo relīzi, tikmēr atgādinu, jaunākos Mozilla produktus laipni aicināti iegūt no spoguļservera mozilla.tups.lv, pretendēju uz oficiālā spoguļa statusu, bet tur viss notiek ļoti lēni.

5 Replies to “kas nu ?”

  1. Par mozilla.tups.lv, lai izdodas. Bet runājot par operu, tad salīdzinot webu uz pārlūkiem opera ir tikai 3 vietā (kad gļuki novākti no FF un IE, tikai tad ceļš uz Operu)

  2. Man savadak – taisu testejot ar Operu, jo pats izmantoju 99 proc gadijumu. Tad testeju uz FF, un, ja ir laiks – apskatu ar IE. Ja users ir pietiekosi tups, lai paliktu pie IE, vins nav pelnijis kvalitatati..

  3. Es gan vairāk skatos pēc statistikas (vairāki webi ). Dominējošie ir FF un IE (tādēļ uz tiem arī darbojos), un tad pārējie pārlūki (visādi Operas un Saffari…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *