piegdienaaah 4 = 1 + 3

Nu ko, vot es sajūtu piektdienas 13 spēku…

Viss sākās no rīta, uz Salu tilta korķis bija lielāks nekā parasti, tas štrunts, galvenais tikt pāri tiltam, aizvedu sievieti līdz darbam, atbraucu līdz savam darbam, iebraucu pagalmā, kāpju ārā no auto un atceros, ka mans galvenais darba instruments palicis mājās, proti portatīvais dators, nu ko uzgāju līdz darbam apskatījos ka visiem viss strādā, devos uz māju pusi pēc portatīvā datora. Aizbraucis mājās paņēmu portatīvo un atpakaļ uz darbu, atkal iebraucu tajā pašā pagalmā, un parkojos tajā pašā vietā kur iepriekš, parkojoties atdūros pret sienu, drusku padevu uz priekshu un dodot atpakaļgaidā uzsitu Šefa automašīnai, bet n u skādes nekādas, ja nu vienīgas drusku noberzts aizmugurējais bamperis no apakshas.

Braucot pagalmā pamanīju darba kolēģus, kuri stāv pie mājas ārdurvīm, neko nenojausdams kāpju ārā un eju trepēs no sētas puses, tajā pat laikā klāt pienākušais darba kolēģis saka, ka no ielas puses durvis nevar atvērt, kaut kas nedarbojoties, uzkāpām ar kolēģi līdz ofisam, un atklājās ka nav elektrības, pēc 10 minūtēm šefs paziņo, ka jaunākās ziņas no Latvenergo ir, ka divu stundu laikā problēma tiks novērsta, ļoti jauki, dodos pastaigāties, dīvaini ir redzēt gandrīz katra veikala logā izkarinātu zīmīti ar tekstu: “Tehnisku iemeslu dēļ slēgts.”, kā nu ne, ne kases aparāti strādā ne kaut kas ir redzams, jo parasti logi ir aizkrāmēti ar precēm 🙂 Elektrība parādijās ap 11:35.

Vēl informācija māņticīgajiem autovadītājiem.

P.S. ja dienas laikā notiks vēl kāds zīmīgs ČP, tad paziņošu, bet šobrīd pie datora sēžu ar lielu bijību, serveriem klāt skārties negribas :/

 
comments powered by Disqus