Veselības ministrija brīdina! Smēķēšana izraisa sašutumu.

Jā, tik tiešām, kā pacelt cenas cigaretēm, Winston marka jau to ir izdarījusi, starpība nav liela no iepriekšējās cenas, bet papētīsim kas ir mainījies.


* Cena ir pacēlusies pa 7 santīmiem
* Paciņas stūri/malas ir kļuvuši ar noapaļotiem stūriem (css rounded corners)
* paciņā iekšā ir kaut kāda lapiņa ar kaut kādu reklāmas tekstu, īsti pat neesmu izlasījis
* pašām cigaretēm filtra vieta vairs nav apzīmēta ar dzeltenu papīru, bet baltu (varbūt lai vielgāk sajaukt, kurš gals jāpiededzina, lai cilvēki varētu ieelpot degoša filtra smaku)
* šīs cigaretes vairs nav smēķējamas (garša ir pasliktinājusies)

Tagad jautājums vai šīs izmaiņas varētu paaugstināt cigarešu paciņas cenu par 7 santīmiem (iepriekš 65 santīmi, tagad 72 santīmi), vai tas ir tikai solis lai gūtu lielāku peļņu, kad nāksies celt cenas līdz EU līmenim :/

5 Replies to “Veselības ministrija brīdina! Smēķēšana izraisa sašutumu.”

  1. Akcīze ta pacelta, tur neko darīt. Ceņņiks necēlās tikai kamēr uzkrājumus ar vecajām markām izpārdeva.

    Вот такая вот неприятность.

    Bet šitie rebrendingi allažīt ir slikta zīme. Pavei, ko ar Barclay izdarīja, kapitālistu cūkas.

  2. Hmmm? Kur tu pirki to Winston, kuram ir apaļi stūri paciņai un balts filtru ieskaujošais papīrīts? Es jau n gadus smēķēju Winston, par stūru noapaļošanu tiku painformēts pa pastu. Un dotajā brīdī no kabatas izvilku Winston paciņu ar noapaļotajiem stūriem, taču tajā iekšā ir vecā paskata cigaretes (gribēju jau rakstīt vecās labās, taču tad atcerējies par ManInBlack). Varbūt filtra papīrītim krāsa mainījusies kādai konkrētai Winston šķirnei? Es pieturos pie Balanced Blue (he, tikko pamanīju, ka apaļai paciņai ir pazudis vārds Balanced, paskatījos uz neparedzētu gadījumu rezervēm, kas vēl kantainās un tur vēl bija Balanced Blue).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *