WordPress plugini labam SEO

Apstrādāsim blogu lai tas atbilstu SEO kritērijiem, un darbotos ar to ļoti labi. Lai to visu panāktu, ar spraudņiem vien nepietiek, pēdējā laikā sekoju līdzi šai lietai, ik pa laiciņam cenšos šos padomus ņemt vērā, un uzlabot blogu vairāk atbilstošu SEO. Šajā rakstā vēlos padalīties ar divu nedēļu laikā apgūtajiem wordpress spraudņiem.

* Pirmais sākšu ar to, ka ļoti labi ir izvēlēties Feedburner pakalpojumu, pats gan piereģistrējies biju sen, bet kaut kā biju piemirsis par tādu lietu. Lai esošās WordPress barotnes vieglāk pārnestu uz feedburner, iesaku izmantot FeedBurner FeedSmith spraudni.

* Nākošais ir Google sitemap izveidošana, to var izdarīt ar spraudni Google Sitemaps generator.
Manā gadījumā robots.txt fails izskatītās šādi:

User-agent: *
Disallow: /blog/wp-
Sitemap: https://tups.lv/blog/sitemap.xml

* Zinat kas ir kļūdas paziņojums 404, bet kādēļ gan to neizmantot lietderīgi ? Liekot lietā Related posts spraudni un nomainat esošo 404.php tēmas failā ar šo 404.

http://laacz.lv/blog/ajax
Uhm ?
http://google.lv/ajax
eergh ?
https://tups.lv/blog/ajax
mmmm

* Izmantojot WordPress, un Akismet spraudni, nav jāuztraucas par mēstuļu komentāriem, tad kādēļ gan neizmantot dofollow nevis nofollow komentāru linkos.

* vēl protams var papildināt savas barotnes beigu daļu ar papildus tekstu izmantojot Feed Footer spraudni. Par šo jau rakstīja Kriztabz.

Vēl tāda nianse, lapas izkārtojumam jāpievērš liela uzmanība, Jūsu konteinerim, kurā jūs rakstat rakstus paskatoties lapas izejas kodu jābūt augšgalā, jo meklētāji ne vienmēr indeksē visu lapu, bet indeksē tikai sākumu.

Un ko tu vēl vari ieteikt šajā sakarā ?

8 Replies to “WordPress plugini labam SEO”

  1. Nja, SEO jāpievērš uzmanība, ja grib biagi reklamēties… Es pat nevaru saņemties nomigrēt uz jauno dzinēju, kur nu vēl kaut kādi SEO pasākumi 😀

  2. Nu principaa, pirmaa lieta:

    – kategorijas jabuut sauktasgalveno atsleegas vaardu nosaukumos

    – ir veerts padomaat par arhiivu samazinaashanu vai izmeshanu, jo iedziivosies atkaartotaa saturaa (duplicate content)

  3. – lapu titles, buutu jasaak nevis ar Atoma Pieraksti, bet ar raksta nosaukumu, un tad var piekabinaat Atoma Pieraksti, vai pat vispar tos atmest nost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *