jauns hdd +

Sakarā ar tarkšķi tika iegādāts svaigs cietais disks WDC 400 Gb, pie kā klāt nāca pasen plānotā migrācija, no AMD un Intel, tika paņemta jauna mātes plate un procesors Intel Core 2 Duo E6750@2.66 Ghz.

Viss jau baigi smuki un tā, bet atbraucot mājās un liekot mātes plati datora keisā piefiksēju ka šai platei nav PS/2 (ne klaviatūrai ne pelei), paskatoties uz savu klaviatūru un peli izsaucos UPS, klaviatūrai ir PS/2. Par cik jau pasen gribēju Logitech klaviatūru, tad lecu mašīnā laižu uz bodi un iepērku smuku Logitech USB klaviatūru (varēja nebūt ar Media pogām, bet gan jau).

Sākam instalācijas procesu, ieliekam Windows Vista DVD tam paredzētajā vietā un instalācija sākas… pēc vakariņošanas pieeju pie datora un Vistas instalācija ir uzkārusies. Ieliekam Ubuntu LiveCD, iestartējam, neatrod mums tīkla karti (Intel jaunajos mātes dēļos liek jaunus čipsetus, savam serverim es arī ar to saskāros). Ieliekam Gentoo LiveCD (2005 gada disks mājās atradās) un tieši tāda pati problēma kā Ubuntu.

Šodien jaatceras no darba paņemt disku mapīti, kur ir visas svaigākās instalācijas, pieļauju domu ka varbūt kaut kas nav ar Vistas instalāciju, jo Vistas uztaisīto partīciju no linux nevarēja apskatīt.

P.S. Ja Jūs būtojaties Gentoo Linux LiveCD un jums pasaka ka nevar atrast CDROM, tad boot procesa laikā, kad tiek prasīti boot options, ievadiet gentoo all-generic-ide

 
comments powered by Disqus