Viņš ir atrasts, un Viņa pēdas ir satīrītas

Vakardien daudzi interneta lasītāji pamanīja, ka sarkanais.lv tika uzlauzts, piedevām vairākas reizes, ko paveica lasis team. Jā, tas tiešām notika, pateicoties šim lasis team biedram, kurš starp citu ir noskaidrots, tika ieviesti jauni drošības pasākumi.

snapshot002-20070808.png

Serverī tika iekļūts pateicoties Ukrainas koderiem, kuri kodējuši mobs.lv sistēmu, un varbūt lasis team dalībnieks, kurš šo visu sastrādāja ar manu serveri var sastrādāt ar viņu serveri 🙂 (protams es nemudinu to darīt), šobrīd mobs.lv līdz turpmāko apstākļu noskaidrošanai ir slēgts, kā arī logi atdoti tur, kur nepieciešams. Jā, arī e-pastu logi, jo līdz mobs.lv informācija nonāk caur e-pastu.

Visiem lietotājiem ir samainītas gan MySQL paroles, gan ftp paroles, tās jūs saņēmāt savā e-pasta kastītē, ja tomēr nesaņēmāt, tad sazinieties ar mani. Lieki atgādināt lietotājiem, ka šīs paroles nevajadzētu izpaust nevienam, pat savai sievai/meitai/draudzenei, kā arī ziņot par problēmām kas rodas izmantojot hostingu. e-pasts uz kuru sūtīt Jums interēsējošos jautājumus ir atoms@tups.lv

 
comments powered by Disqus