Un kuram servisam tu uzticies ?

Jau labu laiku Latvijā darbojas statistikas serviss gmetrix.lv, lai gan es personīgi viņā ieskatos varbūt reizi mēnesī, arī Google-analytics, no kura tiek vākti dati prieksh gmetrix.lv es neieskatos biežāk.

Man vienīgi nav īsti skaidrs, stats.tunt.lv (no šī es drīz atteikšos kā izskatās, lai gan laiks rādīs) uzrāda gandrīz uz pusi mazāku apmeklējumu dienā nekā wordpress.com statistika, un aptuveni ar tik pat lielu atšķirību no stats.tunt.lv ir augstāk pieminētais Google-analytics. no šī mēs secinam, ka stats.tunt.lv servisam uzticēties nedrīkst, tiek attēlota neprecīza informācija, pupu mizas, ja tā atšķirība būtu tikai pāris cipari, bet šī atšķirība ir pāris simtos. Iespējams ka problēma varētu būt nestabila servera darbība, varbūt iemesls ir kāds cits. Servisa nestabilitāte nav pamanīta, vismaz no manas puses.

Biežāk es ieskatos projektā zem nosaukuma stati.lv, šī servisa skaitītājs neuzrādās lapā, jo tam ir šāda opcija, strādā diezgan precīzi, ja ticam ka Google-analytics un wordpress.com statistika ir tā precīzākā :). Šis projekts iesākumā atradās zem domaina stats.23.lv, šobrīd cik skatos ir veikti šādi tādi uzlabojumi, un problēmas kuras bija stats.23.lv laikā nav novērotas.

statilv.png

7 Replies to “Un kuram servisam tu uzticies ?”

 1. tunt neskaita tos kas naak no mekleetaajiem, vai arii vienkaarshi gljuko, tunt var izmantot, lai salīdzinaatos ar citiem, jo kluuda visiem ir liidziiga, bet absoluutiem skaitljiem tunt neder

 2. Taisniba un beidzot ar kads par to uzraksta, es piemeram kadreiz lietoju (savam weblapam) tikai tunt , tad pievienoju w3 counteri un skatos kaa ta tas tagat buus tik tiesham rada uz pusi vairak, pec kaada laika pievienoju google skaititaju un tas pats kas ar w3…

  un es domaju vairak jau vairs tur nav ko secinat 🙂 ir jaizdara spriedums 🙂 ..

  tunt chalji maak meenesi noslaukt sentaavo ar 🙂

 3. Taisniba un beidzot ar kads par to uzraksta, es piemeram kadreiz lietoju (savam weblapam) tikai tunt , tad pievienoju w3 counteri un skatos kaa ta tas tagat buus tik tiesham rada uz pusi vairak, pec kaada laika pievienoju google skaititaju un tas pats kas ar w3…

  un es domaju vairak jau vairs tur nav ko secinat 🙂 ir jaizdara spriedums 🙂 ..

  tunt chalji maak meenesi noslaukt sentaavo ar 🙂

 4. Līdz šim izmantoju TunT, bet nupat uzliku arī stati.lv.
  Manuprāt, TunT priekšrocība ir tā, ka var iebakstīt savu IP kuru viņš neņem vērā, stati.lv tādas opcijas nav (vizmaz es neatradu). TunT mīnuss ir tas, ka viņš neskaita RSS. Viedoklis par stati.lv šajā sakarā man vēl nav.

  Aber tā kā TunT neskaita RSS, pat aptuveno savas lapas lasītāju skaitu noteikt ir pagrūti.

  Redzēs ko rādis stati.lv.

 5. Atkariba no ta ko salidzinat. Ja salidzinat apmekletajus tad tas nav pareizi. Jo apmekletajus katra statistika savac pec sava algoritma. Jaskatas pec kopejas ieladeshanas! sis skaitlis jabut vienigs visiem!

 6. Atkariba no ta ko salidzinat. Ja salidzinat apmekletajus tad tas nav pareizi. Jo apmekletajus katra statistika savac pec sava algoritma. Jaskatas pec kopejas ieladeshanas! sis skaitlis jabut vienigs visiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *