Un kuram servisam tu uzticies ?

Jau labu laiku Latvijā darbojas statistikas serviss gmetrix.lv, lai gan es personīgi viņā ieskatos varbūt reizi mēnesī, arī Google-analytics, no kura tiek vākti dati prieksh gmetrix.lv es neieskatos biežāk.

Man vienīgi nav īsti skaidrs, stats.tunt.lv (no šī es drīz atteikšos kā izskatās, lai gan laiks rādīs) uzrāda gandrīz uz pusi mazāku apmeklējumu dienā nekā wordpress.com statistika, un aptuveni ar tik pat lielu atšķirību no stats.tunt.lv ir augstāk pieminētais Google-analytics. no šī mēs secinam, ka stats.tunt.lv servisam uzticēties nedrīkst, tiek attēlota neprecīza informācija, pupu mizas, ja tā atšķirība būtu tikai pāris cipari, bet šī atšķirība ir pāris simtos. Iespējams ka problēma varētu būt nestabila servera darbība, varbūt iemesls ir kāds cits. Servisa nestabilitāte nav pamanīta, vismaz no manas puses.

Biežāk es ieskatos projektā zem nosaukuma stati.lv, šī servisa skaitītājs neuzrādās lapā, jo tam ir šāda opcija, strādā diezgan precīzi, ja ticam ka Google-analytics un wordpress.com statistika ir tā precīzākā :). Šis projekts iesākumā atradās zem domaina stats.23.lv, šobrīd cik skatos ir veikti šādi tādi uzlabojumi, un problēmas kuras bija stats.23.lv laikā nav novērotas.

statilv.png

 
comments powered by Disqus