Latvia el vē

latvia.lv ir jauns produkts, kurā ļaudīm ļauts iepazīties ar mūsu valsti, tikai žēl ka šādā nožēlojamā veidā. Atverot lapu pirmais kas tika piefiksēts, adreses laukā pārlūkam adrese latvia.lv tiek nomainīta ar ip adresi www.li.gov.lv (piedevām ir kļūda kodā, kas izraisa “The page isn’t redirecting properly”), līdz ar ko lapu nevar apmeklēt vispār. Arī ja Jūs lapas apskatei esat izmantojis kādu no zemāk pieminētajiem domēniem, Jums būs liegts skatītites šo lapu citās valodās, jo links kurš piedāvā nomainīt lapas valodu nokļūstam pie iepriekš pieminētās kļūdas.

Šī lapa esot pieejama no vairākiem domēniem (www.latvia.lv, www.latvia.eu, www.lettland.lv, www.lettland.eu, www.lettonie.lv, www.lettonie.eu), šobrīd veras lapa vaļā tikai ar dažiem no šiem, pārējie tiek pasūtīti n mājas tālāk. Lapas izskats ir patīkams, nav nekāda vaina, tikai nesaprotu priekš kam ir nepieciešama lieta teksta lieluma maiņai, laikam tā ideja ir lai slikti redzīgie var izlasīt… tiešām nesaprotu.

Papētot kas tad lācītim vēderā, izskatās ka par pamatu ir ņemta Joomla, kas ir Opensource CMS, to var pārbaudīt atverot šo saiti, nesmuki kaut kā, jo kā zināms šādās sistēmās ļoti bieži tiek atrasts kļūdains kods, kas var novest pie lapas sakropļošanas, vai vispār tās izdzēšanas (arī paša servera).

Šobrīd vidēji stundā LI mājas lapu apmeklē aptuveni 2000 interneta lietotāju, kas pārsniedz jebkādas LI speciālistu prognozes. Lielās slodzes dēļ šobrīd ir vērojami pārtraukumi LI servera darbībā.

via fails.lv

P.S. Kauns latvia.lv veidotājiem, domāju ir zaudējuši uzticību tiem kuri pirmajās dienās šo lapu mēģināja apmeklēt.

 
comments powered by Disqus