WordPress ierakstu izskats

Ir kādreiz gribējies, lai kāds ieraksts izceltos pārējo vidū, būtu savādāka fona krāsa vai fonts savādāks ? Lietojot wordpress to izdarīt ir pavisam vienkārši, jāzin drusku css un jāsaprot kā paskatīties lapas kods.

Pirmais kas mums ir jāizdara, jāatrod šis raksts lapas kodā, lietojot Firefox to var apskatītities ar Ctrl+u, pie raksta jābūt

20070918_snapshot003-20070918.jpg

(ja nav, tad jūsu tēma ir ne pēc priekšrakstiem taisīta, bet to varat labot jūs)

Jāatver savas tēmas css fails un jāpieraksta css stils, piemēram, #post-283 { background:#ff0000; }

Ja Jums šāda id nav, tad jums ir jāatver nepieciešamais fails, visdrīzāk, ka tas būs index.php (arī single.php var būt jālabo) tēmas direktorijā, un jāpievieno id=’post-<?php the_ID(); ?>’ (atceries, id nedrīkst sākties ar ciparu.)

via: wp-designer

P.S. to visu var izdarīt lietojot WordPress iebūvēto tēmu labotāju.

4 Replies to “WordPress ierakstu izskats”

  1. He he… Baigi kruta… Tikai vareetu salabot savu rss, a to man nedaudz ceert acii “Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, ‘feedfooter_concat_rss_ad’ was given in /home/-httpd/tups.lv/blog/wp-includes/plugin.php on line 57”

  2. He he… Baigi kruta… Tikai vareetu salabot savu rss, a to man nedaudz ceert acii “Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, ‘feedfooter_concat_rss_ad’ was given in /home/-httpd/tups.lv/blog/wp-includes/plugin.php on line 57”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *