Blogcamp @ Kiev – Day 1

Rīts, paēdam brokastis, un dodamies meklēt vietu kur notiek pasākums, izrādās tas atrodas pavisam tuvu mūsu pašreizējai dzīvesvietai (~10 min attālumā). Izdodas atrast bez problēmām, piereģistrējamies, dabūnam savas dalībnieku kartiņas, kā arī stilīgus t-kreklus ar BlogCamp2007 simboliku, un dodamies uz 5 stāvu, kur notiek viss galvenais pasākums, tur mums vēl izsniedz informatīvo materiālu, un pāris novelcenītes ar Blogcamp simboliku. Ir četras telpas kur tiek rādītas prezentācijas. Uz visām protams nevaram tikt, jo nevaram atrasties četrās vietās vienlaicīgi, bet tomēr izvēlamies labākās un dodamies uz tām.

Par prezentāzijām jau ir pastāstijis krizdabz, tādēļ daudz neizplūdīšu runās. Patika ļoti draugiem.lv prezentācija, kuru var noskatīties šeit, kā arī ļoti patika jocast.lv prezentācija, kas bija vienas no labākajām.

Vakarā bija paredzēts pirmās dienas afterparty klubā kas saucas “Бочка”, mēs savukārt izlēmām uzrīkot “Private Party” mūsu noīrētajā dzīvoklī, domāts darīts, zem paziņojuma par klubu “Бочка” Йоха izlika paziņojumu ka ir vēlviens pasākums… Uz pasākumu sanāca cilvēki 20 – 30 ieskaitot mūs, bija jautri, tika sapirktas picas, desiņas, alkohols (kā tad bez tā), un pasākums sita augstu vilni… Šajā pasākumā arī tika paziņots par BlogCamp Baltics 2008. Ap plkst.23:00 tauta izdomāja ka jādodas tomēr uz klubu “Бочка”, un ciemiņi to arī darīja, līdz ar ko mēs vēl pasēdējām un apspriedām nepieciešamās lietas… Tā pati Йоха vainīga, ka visi diezgan ātri (ap plkst. 2:00 naktī) devās pie miera.

 
comments powered by Disqus