Gribi jaunu wordpress ādiņu ?

Tātad pavisam vienkārši, gribi jaunu wordpress ādiņu (tēmu) bez maksas? Kur suns aprakts ? Lasi tālāk…

Vispirms noskaidrosim, es neesmu dizaineris, līdz ar ko ādiņas nezīmēju, es tikai viņas sagriežu un salieku kā wordpress tēmu.

Tātad, kas tev jāizdara lai es bez maksas izveidotu ādiņu? Jāizdara ir sekojošas lietas:

  • Jāuzzīmē ādiņa priekš mana bloga;
  • Jāuzzīmē ādiņa priekš sava bloga;
  • Vispirms jāatsūta mana ādiņa, un ja man viņa patiks, tad palūgšu nosūtīt tev ādiņu ko domā izmantot savā blogā. (šādi rīkojos, lai pēc tam nebūtu pārpratumu).

Pirmais tiks sagriezta tava ādiņa, un tu varēsi sekot līdzi procesam, un palabot sīkumus kurus nebūšu pamanījis es.

Ar cilvēku, kura ādiņa man patiks, es varētu sadarboties arī turpmāk.

P.S. Sākumcena wordpress ādiņu izveidošanai ir 15 Ls, cena aug atkarībā no dizaina sarežģītības pakāpes. Termiņš ko dodu tiek atrunāts konkrētajā brīdī, kad tiek pieņemts pasūtijums, pārsvarā tas ir 4 dienas.

7 Replies to “Gribi jaunu wordpress ādiņu ?”

  1. Es gan laikam pa 15Ls nebūtu gatavs pisties. 🙂 So, tavs entuziasms ir apsveicams. Nē nu ok, it kā nav tak tik daudz tur tā darba sagraizīt un salikt kā tēmu. Un tomēr. Tak sīkumi mūždien kaut kur izlien. Cita lieta kādam pazīstamam cilvēkam izpalīdzēt pa visīša pudeli.

  2. Es esmu iebraucis wordpresā, un man protams to izdarīt ir vieglāk nekā tev, kas nav ņēmies ar wordpresu 🙂 tādēļ nevajaga salīdzināt 🙂

  3. Godīgi sakot! Neviens sevis normāli cienoš dizaineris tev par 15Ls neko netaisīs. Tas tev varbūt izdosies kautkādu iesācēju savervēt, bet tādu kas tiešām ko jēdz, par tavu piedāvājumu vienkārši paņirgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *