WordPress tirgos ādiņas

WordPress dibinātājs Matt Mullenweg vakardien bija WordCamp Argenita, kur paziņoja par jauna projekta startēšanu – WordPress Theme Marketplace.

“Ideja ir tāda, ka dizaineri augšupielādē tēmas, Automattic nosaka cenu, (Automattic saņem pusi no cenas). Lietotāji var caurskatīt direktoriju, un ātri izvēlēties, samaksāt un lietot tēmu, viss vienā vietā un bez lielām speciālām zināšanām.”

Domas cilvēkiem dalās par šo, citi saka ka tas ir labi, citi saka “paldies” wordpress, nogalināji bezmaksas tēmas. Par cik es pats veidoju ādiņas, un gribas arī kaut ko nopelnīt, tad jādomā būs, vai man būs ērtāk uztaisīt pašam savu tēmu tirgošanas vietu, kur teiksim cena varētu būt 3/4 no Automattic noteiktās cenas, un es būšu ieguvējs naudas ziņā, no otras puses mana lapa nebūs tik populāra un nekādus ienākumus gūt nesanāks :/ ehh, nāks tuvāk skatīsimies.

8 Replies to “WordPress tirgos ādiņas”

  1. man domāt Tev īsti nesanāks uzvārīties vairāk nekā ja savas ādiņas liktu tajā marketpleisā. jo tas paķers uz vairumu, un lai arī lētāk par vienu ādiņu, tomēr notirgosi simts ādiņas tur pretstatā desmit ādiņām savā lapā.

  2. nu a ko padarīt… lielākaa daļa tagad sēdēs un lādēs visu ko var dabuut for free un varbuut ar laiku pieveersiisies paši savam miziņu dizainam

  3. ramex, es taisu ādiņas no dizainiem, ko man iedod, šo es protams esmu izmantojis pats free aadinju, taadeelj arii nesen posts par to ka veelos lai man kaads uzziimee 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *