BarCamp Baltics 2008 introduction party [updated]

Vēlies uzzināt ko sīkāk par pasākumu ? ir idejas kā palīdzēt ? gribi piedalīties organizēšanā un gūt jaunus iespaidus ? tad lasi tālāk.

Šī gada 14. novembrī Reklāmas bārā notiks Barcamp Baltics 2008 nekonferences tāda kā iepazīstināšanas party, kurā Jūs ierodoties varēsiet uzzināt ko vēlaties par šo pasākuma norisi, tieši tāpat ja jums ir idejas kādas šim pasākuma, vai vienkārši vēlaties sniegt palīdzīgu roku, tad jums tur ir jābūt 🙂 Pasākuma web lapa ir pa daļai gatava, bet jau ir apskatāma plašākai publikai, web lapa joprojām pilnveidojas un attīstās.

  1. novembrī sāksies reģistrācija uz pasākumu, kur es ieteiktu reģistrēties jau no paša sākuma (būs lielākas izredzes tikt uz pasākumu), jo ieeja pasākumā būs tikai tiem kas būs reģistrējušies, un kurus mēs būsim apstiprinājuši (limits ir 300 personas). Protams par pasākumu nekas nebūs jāmaksā, tas tā lai nerodas jautājumi.

Tiekamies Reklāmas bārā trešdien, 14. novembrī sākot no plkst. 20:00 (pats ieradīšos pēc Alucilvēks izrādes, un cik zinu tad liela daļa citu blogeru arī)

P.S. Barcamp saite http://barcamp.lv

 
comments powered by Disqus