Hokejs: Latvijas izlase – Maskavas Dinamo [papildināts – spēles beigas 5:1]

LTV7

**19:30 – pārbaudes spēle hokejā. Latvijas izlase – Maskavas Dinamo. Tiešraide.

**

Latvijas izlasei pārbaudes spēlē ļoti nopietni pretinieki. Ja Oļegam Znarokam neizdosies sapulcināt lielāko daļu potenciālo izlases spēlētāju, pret Maskavas Dinamo var klāties ļoti grūti, jo tā noteikti ir stiprāka par vienu otru izlasi…

————–

Patīk man ļoti spēle, un neskatoties uz Gastona minējumu, ka mēs zaudēsim, pagaidām izskatās pat ļoti cerīgi, pēc otrā perioda rezultāts 3:1 Latvijas izlases labā, savukārt maskavieši ir izmisuši. Savus pirmos vārtus Maskavieši iemeta otrā perioda beigās, savukārt mūsu komandas otrie un trešie vārti tika gūti ~ vienas minūtes laikā.

————–

Spēle beigusies, un rezultāts mūsu labā 5:1. Spēle ļoti patika, un pieminēšanas vērts ir tas, ka mūsu komandā bija maz pieredzējušo spēlētāju, vairāk bija jaunie.

LATVIJA malači.

 
comments powered by Disqus