Linus Torvalds

Šodien pa RadioSWH Sandra Veinberga stāsta par Linusu Torvaldu, daudz nedomājot aizrakstīju uz ēteru ka vēlos iegūt šo ierakstu, un tiešām ieguvu šo ierakstu, tad nu dodu Jums arī paklausīties.

[audio:11.01.2008 SWH.MP3]

P.S. Paldies Artim Volfam

28 Replies to “Linus Torvalds”

 1. “LOLs, taču patika, ka Linux tika nodēvēts par “plaši pazīstamu” un pašsaprotamu lietu.
  Komentārs MZM — 11/01/2008 @ 23:16”
  ——
  Bet tā jau arī ir!

 2. Kas būs nākama ziņa iekš RadioSWH? Kā kompilēkt kerneli? Iznākusi jauna PHP versija.. Īstenībā, šī te saruna liecina par to, ka linux paliek straujos tempos populārāks. Runājot par tēmu, interesanti ir redzēt interneta veikalos portatīvos datorus, kuri pārdodas ar OS: Linux (Tikai žēl, ka netiek minēts kāds distributīvs) laikam visiem ir vienalga kāds linux, galvenais ka linux.

  A kodēt pagrabā ir normāli, ja turpat blakus ir vīna stends. 😀 Holl torvald.

 3. Kas būs nākama ziņa iekš RadioSWH? Kā kompilēkt kerneli? Iznākusi jauna PHP versija.. Īstenībā, šī te saruna liecina par to, ka linux paliek straujos tempos populārāks. Runājot par tēmu, interesanti ir redzēt interneta veikalos portatīvos datorus, kuri pārdodas ar OS: Linux (Tikai žēl, ka netiek minēts kāds distributīvs) laikam visiem ir vienalga kāds linux, galvenais ka linux.

  A kodēt pagrabā ir normāli, ja turpat blakus ir vīna stends. 😀 Holl torvald.

 4. Ja nepatīk šī radioziņa, uzrakstiet taču kāds savējo un piedāvājiet SWH vai kādai citai radiostacijai lai nolasa! Nav info presē iekš LV un nebūs, kamēr BSA intereses tik lobētas ar valsts palīdzību.

 5. Ja nepatīk šī radioziņa, uzrakstiet taču kāds savējo un piedāvājiet SWH vai kādai citai radiostacijai lai nolasa! Nav info presē iekš LV un nebūs, kamēr BSA intereses tik lobētas ar valsts palīdzību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *