Firefox3 atbalstīs animētus png

Izlasot šādu ziņu sāku kasīt pakausi, nebiju piefiksējis par animētiem png, kā izrādās Animētie png (APNG) pastāv jau aptuveni 3 ar pusi gadus, un interesanti kādēļ neviens browseris to nav implementējis joprojām?

Lai nu kā, Firefox3 spēs tos attēlot, un kā tauta runā, tad jaunākā Opera arī atbalstot. Man gan rodas jautājums, ja ie8 vai tam pašam ie7 netiks pievienots šis atbalsts, nāksies darboties ar hakiem.

Ja pārlūks neatbalsta Animētos png, tad tiks parādīts tikai pirmais slaids.

P.S. Tiem kas lieto FF3 buildus, padalaties ar informāciju par to kā tas izskatās, man ir slinkums likt Firefox3 🙂

12 Replies to “Firefox3 atbalstīs animētus png”

  1. Nekā vizuali sevišķa tajā sākumlapā nav – mainās 3 attēli, bet kad lejā atradu linku uz 3D paraugiem, biju pārsteigts. Izskatas nu ļoti dzīvi, ne sliktak kā flash.
    Tikai tie 3d attēli pamatīgi raustās skatoties visu lapu. Kad apskata tikai vienu attēlu, tad gan ir ideāli.

  2. Nja… Es par APNG gan esmu dzirdējis, Akurat, kad sāku interesēties par webu, pētīju arī izdevīgākos attēlu formātus. Tikai toreiz (nu ok – 2 gadus atpakaļ) APNG atbalsts vispār bija tik zemā līmenī, ka pat nebija jēga par to runāt!

  3. Super! Tad jau būs tikai par vēl vienu problēmu vairāk Web dizaineriem, kas grib izmantot .png formātu! ( grozi kā gribi, bet IE šito nesuportēs man liekas ka arī 20. versijā 😀 )
    Tas jau būtu fantastiski, jā, animēts png ar skaistu kvalitāti… dream on, kamēr windows nepāries no IE uz FF tikmēr nekas te diži sakarīgs nesanāks 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *