Gentoo stage1 uzstādīšana latviskā mēlē

shal3r ir uzrakstījis/iztulkojis Gentoo stage1 uzstādīšanas pamācību, gaidīsim vairāk pamācības no shal3r puses. Pats esmu ļoti liels Gentoo linux lietotājs, savukārt man ar angļu valodu nav problēmu, tādēļ interesē, vai šāda veida pamācības interesētu arī jūs, varbūt būtu vērts padomāt par kādu kopīgu wiki izveidošanu, kur varētu izvietot pamācības latviešu valodā ne tikai priekš Gentoo linux, bet arī citiem linux paveidiem.

6 Replies to “Gentoo stage1 uzstādīšana latviskā mēlē”

  1. galīgi negribētos redzēt kārtējo mākslas darbu lauzītā valodā, tā kā, ja ķeries klāt – pieej lietai radoši, un moš vispirms palasi kaut ko par angļu rakstību 🙂

  2. galīgi negribētos redzēt kārtējo mākslas darbu lauzītā valodā, tā kā, ja ķeries klāt – pieej lietai radoši, un moš vispirms palasi kaut ko par angļu rakstību 🙂

  3. Diemžēl jāpiekrīt – jūtams, ka tulks mēģinājis izklausīties labi izglītots, bet, kas par daudz, tas par skādi, jo tulkojums sanācis grūti lasāms.

  4. Diemžēl jāpiekrīt – jūtams, ka tulks mēģinājis izklausīties labi izglītots, bet, kas par daudz, tas par skādi, jo tulkojums sanācis grūti lasāms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *