Barcamp, apstiprini savu dalību

Šodien tika izsūtīts e-pasts visiem tiem, kuri ir piereģistrējušies barcamp.lv lapā lai piedalītos nekonferencē BarCamp Baltics 2008. E-pastā bija teikts, ka visiem, kuri patiešām ieradīsies ir jāapstiprina sava ierašanās, un jāaizpilda papildus lauki, kuros mēs lūdzam informāciju par T krekla izmēru, par ierašanās laiku, par to vai esat gatavs būs palīdzības grupā, kā arī par to informāciju kas tiks norādīta uz personas kartītes, kuras tiks izsniegtas reģistrējoties jau pasākumam uz vietas. Pēc šīs informācijas ievades jūs uz e-pastu saņemat reģistrācijas id, kurš jums ir jaatceras vai jāpieraksta, to jums paprasīs pie reģistrēšanās jau pasākumam (tas domāts lai lielajā dalībnieku komplektu kaudzē būtu vieglāk atrast vajadzīgo).

Šis solis tika sperts sakarā ar to, ka mēs nebijām gaidījuši šādu atsaucību, šobrīd kad rakstu šo rakstu piereģistrējušies ir 825 dalībnieki, no kuriem diemžēl mēs varam uzņemt tikai 400… Nākamreiz laikam būs jāmeklē lielākas telpas…

Neatkarīgi no skaita kuri jau ir apstiprinājuši, apstiprināt savu dalību var arī tie Krievijas un citu bijušo NVS valstu dalībnieki, kuriem jau ir izsniegtas vīzas iebraukšanai Šengenas valstīs, arī Latvijā.

P.S. Ja neapstiprināsi savu piedalīšanos, tad ieeja šajā pasākumā būs liegta.

 
comments powered by Disqus