Barcamp Baltics 2008 priekš dalībniekiem noslēdzies

Šodien bija oficiālais Barcamp Baltics 2008 noslēgums Sunset bārā, daļa no organizētājiem jau domā par nākošo Barcamp Baltics 20082, kuru uzrīkot domā rudenī. Manas domas šajā ir vienkāršas, šis gads būs pilns ar *Campiem NVS Valstīs, kā arī Kaukāzā, līdz ar ko manuprāt vajadzētu tomēr domāt par 2009 gadu, savukārt Sabiedriskā organizācija “BarCamp Latvia” savu darbu turpinās, konkrēti pagaidām nav zināms nekas, bet ir šādas tādas idejas, kuras realizēt ilgtermiņā.

Turpmāko Barcamp saraksts, kurš pašlaik ir zināms, no tiem uz trijiem vismaz es gribētu doties, Blogcamp, BarCamp Bishkek un

iCamp Moscow. Bet to kā tas izdosies, laiks rādīs.

BarCamp Lviv, Ukraine, April 12-13, 2008

BlogCamp CEE & Baltics, Kyiv, Ukraine, October 11-12, 2008

Media BarCamp, Lithuania, June 7-8, 2008

BarCamp Bishkek, June, 2008

iCamp Moscow, Russia, July 26-27, 2008

BarCamp Azerbaijan, June/July 2009

BarCamp Baltics 20082, October/November 2008

Es kā viens no organizētājiem, varu pateikt godīgi, bija kļūdas, bet tās bija ļoti sīkas, un tika atrisinātas tādā tempā, ka dalībnieki to par nepamanīja. Pirmā kļūda bija tā, ka netika padomāts par Office 2007 prezentācijām, tas notika dēļ Google (lai cik tas dīvaini neliktos, bet google mani piekrāpa iedodot nepareizo versiju kā pirmo rezulātu, es pat neiedomājos, ka jāpievieno 2007), savukārt tas, ka man nav šīs instalācijas es piefiksēju tikai pirmās dienas sākumā, kura veiksmīgi tika iegūta izmantojot nekonferencei atvēlēto wi-fi. Līdz ar ko *.pptx nevērās dažās auditorijās (ļoti žēl), toties šis tagad ir ierakstīts blociņā, ko man uzdāvināja dalībnieki no Ukrainas, lai nākošreiz šāds kasjaks nebūtu. Paldies HP par portatīvajiem datoriem, un arī par projektoriem un diviem printeriem, kuri darbojās neatejot no kases (Bija gan pāris problēmas ar Windows Vista, bet tās bija nenozīmīgas).

Ļoti liels paldies jāsaka ir Reval Hotel Latvia, kā arī viņu menedžeriem un konferenču telpu darbiniekiem, operativitāte kā viņi strādā ir vienkārši ideāla, Ļoti liels paldies viņiem (Ivaram par sestdienu, Ivetai par svētdienu un Mārtiņam ar puišiem par abām dienām, kā arī protams tiem kas parūpējās par tīrību un uzkožamajiem) no manis, kā no organizētāja, un cilvēka kuram ne-konferences laikā nācās visbiežāk ar tiem komunicēt 🙂

Paldies arī Maksimam, Joxai, Artūram, Jevgēņijam, Di@logija un Natālijai, kā arī visiem tiem kuru nepieminēju.

Paldies dalībniekiem, ka tie bija tik kuplā skaitā, dalībnieku skaits, kas bija ieradušies un saņēmuši dalībnieka komplektu bija 457 cilvēki. Pieļauju domu, ka reāli bija vairāk.

P.S. Par cik es biju tikai uz pusotru prezentāciju, tad par tām es neko pastāstīt Jums nespēšu, savukārt gandrīz visas prezentācijas bez cilvēciskā faktora rītdien būs publicētas Google Docs sistēmā, turpiniet sekot jaunumiem no barcamp.lv, būs arī sadaļa, kur ja jūs ieliekat bildes vai rakstu jūs varat to darīt zināmu lielākam cilvēku lokam to tur nopublicējot, šim gan būs nepieciešama jūsu iepriekšējā reģistrācija barcamp.lv lapā. Reģistrācija ir un paliek slēgta, tā tiks atvērta tikai tad, kad sāksies reģistrēšanās uz nākošo pasākumu. domājams pēc kāda laiciņa arī komentēšanas iespēja būs visiem, bet pagaidām lasiet, lasiet un vēlreiz lasiet.

P.P.S. Ja Jums ir problēmas ar Angļu vai Krievu valodu barcamp.lv ierakstos, tad dodiet ziņu, mēģināsim risināt, bet domājams pēc šīs pirmās vētras noklušanas šī lapa tiks pārvietota uz arhīvu, un tiks domāts jau par nākošā pasākuma lapu, kura domājams būs ļoti līdzīga, bet būs smukāks kods, kā arī tagad zinām kas mums ir nepieciešams, un to visu uzrakstīsim smuki, un vēl ar papildus lietām, kurām arī šeit vajadzēja parādītes, savukārt ļoti īsā gatavošanās laika dēļ, neko nespējām izprojektēt, kā arī tādēļ, ka tas mums bija pirmo reizi nemaz nezinājām par lietām kas mums tur ir nepieciešamas.

P.P.P.S. Piedodiet par tik gariem P.S. un P.P.P.S.

 
comments powered by Disqus