Varbūt es kaut ko nesaprotu ?

Šodien iegāju iekš cv.lv apskatīties sludinājumu, varbūt uz kādu pavelk, un uzdūros pērlei.

0314_datortikla_administrators_e_darbs_darba_jurmala_vadiba_1205476101265.png

Es tiešām nesaprotu, varbūt esmu atpalicis, bet manā uztverē Datortīkla administrators administrē datorus nevis taisa web lapas ?

11 Replies to “Varbūt es kaut ko nesaprotu ?”

 1. nu, acīm redzot ir uzņēmumi, kas domā, ka datortīkla adminisrators dara visu – gan administrē datortīklus, gan taisa weblapas, pie viena slauka arī grīdas un pienes kafiju.

 2. Vajag piedomāt pie pareizajiem key words, lai googlē atrastu. Kaut kā sēdēja prātā, ka iepriekš ko tādu biju atradis zem “Profesiju klasifikators”, taču google pati piedāvāja alternatīvus meklēšanas variantus un atradās zem “Profesijas standarts” un jāatzīst, ka tā ir laba fīča googlei.
  Reku ir datortīklu administratora profesijas standarts PDF`ā un tas pats uz googles.
  Un šāda stila sludinājumi ir kaudzēm. Nesen viens paziņa stāstīja kā sanācis ar pārrunām valsts iestādē. Aizsūtījis pieteikumu uz it kā DB admina vieta, taču pārrunās noskaidrojies, ka šiem reāli vajag Oracle koderus. Taču kā es sapratu, tad viņi apzināti bija maldinājuši potenciālos darbiniekus, jo uz kodera sludinājumu nebija pieteicies neviens, toties no admiuu sludinājuma esot izdevies dažus kadrus atfiltrēt tādām vajadzībām.
  Atgriežoties pie konkrētā, tad normāli cilvēki šādus ignorē, jo apzinās, ka uzņēmums pats nezin, kādu darbinieku tam vajag.

 3. Datorīkla administrātors – novērots, šitie ir ļoti populāri ieraksti CV daz”adu profesiju pārstāvjiem. 😉

  p.s. jauns kažociņs – apsveicam,apsveicam.

 4. Tas tak ir normāli, ja ar datoriem īpaši nesaistītie cilvēki īsti nezin, ko tajā sludinājumā rakstīt. Ir dzirdējuši par tādiem sisadminiem un tad arī raksta tā. Un saraksta kaut kādus dzirdētus softus, kurus it kā jāprot – nu, lai nepiesakās darbā visādi lūzeri, kas tiešām neko nejēdz.

 5. –>>MiB: Manā skatījumā tādiem uzņēmumiem labāk ir paņemt kādas IT konsultantu firmas pakalpojumus, kura noprecizēs, ko tieši viņiem vajag, kā arī apkalpos viņu datorus. Bonusā tas varētu izmaksāt arī lētāk nekā uzturēt pašiem savu universālo IT kareivi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *