Kas notiek ?

Jā, kas notiek ar manu blogu, kādēļ neviens neko nav rakstījis kopš 1. aprīļa ?

Patiesībā iemesls ir gaužām debīls, ļoti aizņemts esmu gan darbos, gan izklaidē.

Izklaide pat nesanāk izklaide, drīzāk sports (vismaz daļējs), pavasaris ir tas laiks, kad sacensības ūdenstūrismā ir gandrīz katras brīvdienas, un ja nav sacensību, tad tiek rīkotas talkas upju tīrīšanai.

Par darba lietām runājot, šonedēļ cenšos pabeigt visas haltūras kas ir sakrājušās, jo nākošnedēļ sāku strādāt algotu darbu, un haltūrām laiks nebūs. Protams, centīšos kādas wordpress tēmas sagriezt, jo to pieprasījums ir audzis, bet garantijas nekādas nedodu.

Ik pa laiciņam kaut ko iepostēju iekš twiiter, ja vēlaties tam sekot, tad droši pievienojaties sekotājos 🙂

P.S. pieļauju, ka sākot ar nākošo nedēļu man uzradīsies vēlme pa vakariem vairāk padarboties ap blogu.

7 Replies to “Kas notiek ?”

  1. Šitais “Jā, kas notiek ar manu blogu, kādēļ neviens neko nav rakstījis kopš 1. aprīļa ?” izklausās no sērijas “rakstu tāpēc, ka jāraksta”.

  2. Piemēram šosestdien mēs dodamies uz Iecavu, kur pēc nedēļas būs sacensības, šoreiz gan būs vairāk apkārtnes sakopšana, bet būs arī ūdenī jālien, un akmeņi jāvelk… Pirms Dīvajas sacensībām šogad cilvēki brauca dienu iepriekš un taisīja tiltu pāri Maizītei, ja nemaldos arī Svētupē šogad bija tīrīšanas komanda.
    Katrā gadījumā apziņošanu par šīm lietām ceru aktivizēt udensturisms.lv diskusijās aktivāk.

  3. Njuuu upes jau satīrīt un sagatvot parasti cenšās nesezonā lai sezonā var kapāt nevis žēli noskatīties-vot ja būtu izrīrīts 😉
    Par upju tīrīšanu jau reizēm ir arī šeitan uzsaukumi http://www.laivas.lv , parasti gan tur tīra tie kas ar politelēna kajakiem plāno bumsīties , tapēc reizēm tās upes liekās tādas šizīgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *