Jaunā darbavieta

Nu tā, viena darba nedēļa jau aizvadīta, aizvadīta tāpēc, ka rītdien man ir brīvdiena sakarā ar manām aktivitātēm ūdenstūrisma sacensību rīkošanā, rīt no rīta jau dodos uz Iecavu, lai dalībniekiem (tai skaitā arī man) sestdien būtu jau trases saliktas utt utjp.

Par jauno darbu runājot, strādāju es Lattelecom Technology, mans amata nosaukums ir Datu centra eksperts, reāli tas nozīmē, ka adminēju serverus, lai viss darbotos.

Izskatās ka beidzot būšu atradis darbu, kurš man ļoti iet pie sirds, man patīk ņemties pa serveriem, daudz labāk nekā programmēt (jā, arī to es esmu pamēģinājis kā darbu). Maijs man būs grūts mēnesis, tādas kā ugunskristības, pārinieks iet atvaļinājumā un cilvēks no kura pārņemu serverus vairs nestrādās… huh tad jau manīs, itkā nekam TĀDAM nevajadzētu notikt, bet daudzkas var gadīties.

Par sacensībām, šo sestdien un svētdien Iecavā pie Pienotavas tilta notiks Latvijas kauss ūdenstūrismā posms Iecava 2008. Sacensību nolikums ir pieejams ūdenstūrisma forumā un tur arī var par interesējošām lietām padiskutēt. Ja pagadaties blakus, tad laipni aicināti apmeklēt, interesantākā daļa notiks svētdien sākot no 10:00 (iespējams drusku vēlak)

 
comments powered by Disqus