BridgeCamp 2008

Šodien pabiju BridgeCamp 2008 pasākumā, kurš bija tāds kā NVO izglītošana par web lietām. Uzstājās vairāki Latvijā pazīstami blogeri, tajā skaitā Onkulis, Nombre, Krizdabz, Artūrs, Endijs, Maksims ar Johu un arī es pats.

Man, protams, tas ko viņi stāstija nebija nekāds jaunums, bet NVO dalībnieku daļai liela daļa bija jaunums, un es domāju ka tiešām palīdzēs komunikācijā/darba organizēšanā interneta vidē.

Mana prezentācija bija par to, kā tas uzinstalēt wordpress, protams, daudzi jau teiks, kas ta tur ko neuzinstalēt 🙂 savukārt nācās skaidrot lietas, kas ir plugins, kas ir tēma un kas ir widgets. Es jau nesaku ka nav viegli, bet konkrēti šai auditorijai tas bija jaunums. Diemžēl savu prezentāciju piešārēt nevarēšu, jo mana prezentācija bija live WordPress uzstādīšana. Man šīs bija ugunskristību uzstāšanās, cerams ka bija labi, pašam jau novērtēt ir grūti. Vēl pāris reizītes un varēšu uzstāties jau diezgan labi 🙂

Žēl ka nepietika laiks pabeigt visu, jo prezentācijām bija atvēlētas 20 minūtes, un jautājumi gāzās aumaļām. Savukārt pēc prezentācijas vēl šī diskusija raisījās tējas pauzē un nākamās prezentācijas laikā.

Vispār parunājot ar NVO pārstāvjiem, liekas ka viņi no pazemes ir iznākuši, ļoti maz ko zin ar internetu saistītu, vairāk tā kā virspusēji. Cerams ka šis pasākums ieviesīs jaunas vēsmas NVO vidē.

Atnākot mājās skatos jau divi komentāri, un izrādās tos komentējuši ir nombre un krizdabz sēžot auditorijā, un tikko kā biju uzinstalējis, tā iekomentējuši 🙂

No IT cilvēkiem kas tur bija, bija reāli tikai tie, kas rādija prezentācijas, un pareizi vien bija, jo tāds bija arī mērķis. Protams lielu daļu uz prezentācijām savervēja Artūrs un Maksims.

P.S. daļa no prezentācijām jau ir pieejama apskatei

P.P.S Paldies narkomanC par jauko grāmatiņu 🙂

 
comments powered by Disqus