Garās brīvdienas zaļā pļavā

Tā nu šogad ir sanācis, ka maija sākumā mums visiem ir 5 brīvas dienas. 1 maijs Darbaļaužu svēti, 2 maijs brīvdiena ko atstrādāsim 10. maijā, 3 un 4. maijs sestdiena svētdiena, kuras ir pēc noklusējuma brīvdienas un tad 5.maijs, kurš ir brīvs sakarā ar to ka 4. maijs kas ir sarkanais datums ir svētdienā. (pēc Grozījumi likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”)

“Ja svētku dienas — 4.maijs un 18.novembris — iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darbdienu nosaka par brīvdienu.”

Tātad sanāk ka mums ir 5 dienas brīvas, ārā laiks ir ideāls, lai nesēdētu mājās, tieši tādēļ uzaicinu Jūs visus uz pasākumu brīvā dabā, sāksim sestdien pa dienas vidu un mājas brauksim pirmdien pēcpusdienā. Protams, Jums tur nav jaatrodas visu laiku, laiks kad ierasties un bēgt prom ir jūsu pašu ziņā, bet būsim priecīgi Jūs satikt. Līdzi jāņem labs garastāvoklis, paika,dzeramais,telts,guļammaiss, un viss ko vien varat iedomāties noderīgu. Blakus mūsu pļaviņai ir upe un ir arī mežs 🙂

Kāpēc tāds pasākums? Ļoti vienkārši, man 10. maijā ir dzimšanas diena un RuncZ dzimšanas diena ir 5. maijā, un tad nu mēs katru gadu šo pasākumu mēģinam svinēt kopā. Tusa atrašanās vieta ir netālu no Rīgas, Ropažu pagastā, sīkāk šo vietu var atrast ielūkojoties kartē.

Ja ir problēmas ar transportu, tad droši ziņo, mēģināsim saprast kas ir un kas ir nepieciešams.

 
comments powered by Disqus