Garās brīvdienas beigušās (Atskaite)

Kā jau rakstīju iepriekš, garās brīvdienas paredzēts pavadīt zaļā pļavā, kas arī notika, nu un tad šeit uzrakstīšu nelielu atskaiti par to, kā mums gāja.

Piektdienas vakarā RuncZ izdomāja, aizbraukt ieņemt vietu, jo šī vieta ir ļoti izplatīta un mēdz veiksmīgi būt nepieejama, tā gadījās arī šoreiz, vieta bija aizņemta, bet tas mums netraucēja apmesties vietā 50 metrus pirms paredzētās vietas (piebildīšu, ka šajā vietā kur tas viss paredzēts vietas, kur var uzcelt nometni ir gandrīz ik pēc 100 metriem, un tomēr tā pēdējā ir vislabākā, jo tai garām nebraukā mašīnas). Protams es pats ierados tikai sestdien no rīta puses, jo naktī mājās cītigi skatījos, kā Latvija Zaudē ASV ar 0:4, pagulēts tika nedaudz, savukārt ierodoties pļavā miegs vairs nenāca.

Ierados, ar savu mīļo sievieti kā arī ar andrisp un viņa sievieti (cik ļoti mīļoto nezinu), vēlāk RuncZ devās uz rīgas pusi lai savāktu vēl ļaudis un atvestu, protams beigās viņš ieradās ar vienu cilvēku tikai, un tā bija Mis_Alise, pārējie jau pa dienu bija paspējuši dabūt citu transportu. Paldies tiem kas atbrauca un vismaz vienu vakaru patusēja. (Artis as draudzeni, koko, KAC, nombre, Valters ar sievu un sīci, otrajā dienā Nightman un vēlāk kaimis ar huliganz). Sestdienas pēcpusdienā tika sarunāts ar kompāniju, kura tusēja mūsu paredzētajā vietā, ka tiks spēlēts futbols, jo tur meža ielokā ir vārti un pļaviņa kas izskatās pēc futbola laukuma, viņi piekrita, un tad nu mēs dzinām futbolu, rezultātu neviens neskaitīja, bet spēle bija izdevusies, zāle slīdēja, un visi krita. Es savukārt iehavoju traumu, kuru pat uzreiz nepamanīju, pamanīju tikai tad kad uzsitu pa to vietu otro reizi, trauma ir kājas īkšķa nagam gabals izlūzis, diezgan paliels, bet tas piederas pie lietas. Pēc spēles tika cepta gaļa, dzerts alus un laba izklaide, tā pienāca vakars, viesi devās prom, palikām mēs 6 cilvēki.

No rīta ap 6iem pa taisno no darba ieradās NIghtmens, kamēr mēs gulējām, sazāģēja malku, iedzēra un pats atlūza 🙂 saprotams pēc sutkas darba. Visu dienu tika lakts aliņš, sauļots rumpis un spēlētas kārtis, vēlāk ieradās vēl kaimis ar huliganz, patusēja drusku un laida prom 🙂 Pēcpusdienā tikām pārvākties uz mūsu paredzēto pļaviņu, jo iepriekšējie iemītnieki pameta šo vietu. Pārvācāmies un sākām dzert tālāk :> pēcpusdienā nightman devās mājup, un pie reizes aizveda manu mīlumu uz mājām, jo mīļumam vakardien (pirmdien) bija jābūt darbā. Palikām mēs pieci cilvēki, un ziniet, bija labi arī tāpat, līdz hokejam spēlējām kārtis, un tad pie ugunskura sēžot un dzerot alu klausījāmies pa LR1 kā mūsu hokejisti zaudē kanādiešiem ar 0:7.

Pamostoties pirmdienā aliņu vairs nevar, jo ir paredzēts doties mājup, nu neko, saulīte cepina labi, lai arī dzirdam pa radio ka visapkārt sāk mākties un daudzviet jau arī līst lietus. Ap pusdienlaiku savācam mantiņas, un turpinam spēlēt kārtis, kad esam vienu garo partiju izspēlējuši, apēdam visu ēdamo, izcepam visas pēdējās desas un taisamies doties mājup. Iekāpjam mašīnā, un sāk līņāt lietus, pie sevis nodomāju huh ku laicīgi savācāmies.

 
comments powered by Disqus