BibCamp

Kā raksta Jānis Ziediņs, Vācijā ir noticis pirmā bibliotekāru ne-konference Bibcamp, manuprāt ideja ir tik pat spoža un laba, kā BridgeCamp, tikai šoreiz ar web lietām tiek iepazīstināti bibliotēku darboņi.

Bibliotēku darboņi varētu tikt iepazīstināti ar blogošanas platformām, kā jau esat varbūt piefiksējuši, daļai bibliotekām ir jau savi blogi, kuros tiek apziņots par jaunumiem utt. Tur ir kur izvērsties, manas idejas aprakstīt nevar, bet tās ir daudz un bibliotekām šajā ziņā ir kur augt.

Es šādu lietu atbalstu 100%, kā arī domāju, ka mūsu S/O “SocialMediaBridge” arī šādu pasākumu atbalsta. (to mēs varēsim domājams drīz uzzināt).

Neliela atkāpe, tiem kuri nezin, kas ir S/O “SocialMediaBridge”. S/O “SocialMediaBridge” ir sabiedriska organizācija, kura tika dibināta pirms BarcampBaltics 2008. Mūsu biedrība līdz šim ir organizējusi pasākumus Barcamp Baltics un BridgeCamp, un domājams, ka nākotnē būs vēl daudz un dažādi.

Tātad, atpakaļ pie BibCamp, vajadzētu Jūsu, tas ir cilvēku, kuri saistīti ar web lietām viedoklis šajā jautājumā, vai tas bibliotekām būtu noderīgi vai nē?

Mans viedoklis ir, ka tas būtu noderīgi, savādāk bibliotēkas regresē. Ja būs interese domājams, ka S/O “SocialMediaBridge” varētu uzņemties šāda pasākuma noorganizēšanu, mums jau ir pieredze šādu pasākumu organizēšanā.

 
comments powered by Disqus