Nekaunīgie BMW!

Šodien dodoties uz darbu ar autobusu nācās sastapties ar aamurgalvas šoferi, kurš atradās pie stūres BMW automašīnai.

Situācijas izklāsts: Bauskas ielas posms no k.Ulmaņa gatves līdz Jelgavas ielai ir slēgts satiksmei, no K.Ulmaņa gatves puses ir “Ķieģelis”, un no Jelgavas puses ir “Iebraukt Aizliegts”, nu lūk, es ļoti apšaubu, ka iepriekš minētais BMW vadītājs dzīvo šajā zonā, jo kā zināms zem zīmes “Iebraukt Aizliegts” drīkst doties tikai noteiktos gadījumos, kur domājams šis nebija no šiem gadījumiem, jo šoferis mierīgi izbrauca no aizlieguma zonas pēc notikuma. Tātad tur satiksme ir pa vienu joslu, kura netiek regulēta ne ar luksoforiem ne kādā citādā veidā. Tad nu iebrauca iekšā Autobuss (Autobusi ir vienīgie transportlīdzekļi kuri šo posmu var šķērsot zem zīmēm), un pēkšņi pretī parādās augstāk pieminētais BMW vadītājs, abi divi nostājās viens pret otru un skatās viens otram acīs, kurš pirmais neizturēs.

Autobusa šoferis ir mierīgs, nemaz nestreso, savukārt BMW vadītājs sāk braukt augumā Autobusa šoferim ka viņam esot priekšroka. Autobuss stāv uz vietas jau 5 minūtes, un nekāda progresa nav, tikmēr garām BMW vadītājam pa trotuāru aizdodas jau neskaitāms daudzums mašīnu, kuras arī pārkāpj noteikumus iebraucot šajā zonā. Pēc aptuveni piecu minūšu stāvēšanas Autobuss ieliek atpakaļgaitā un dodas ~ 20 metrus atpakaļgaitā lai palaistu BMW šoferi, laikam Autobusa šoferis saprata ka nebūs nekādā jēgā, šī braukšana atpakaļgaitā autobusam gandrīz izmaksāja autobusa aizmuguri, jo tur notiek remontdarbi, un protams ekskavatora vadītājs nebija iedomājies ka autobuss varētu dot atmuguriski, un gandrīz tika nonesta autobusa aizmugure ar kausu. BMW vadītājs pabrauca garām autobusam rādod vidējo pirkstu autobusā sēdošajiem.

Nu lūk, šāds atgadījums man šodien bija, žēl šādu BMW izlecēju, kuri ir pilnīgi atsaldēti debīliķi. Protams to nevar teikt par visiem BMW autovadītājiem, bet liela daļa tādi ir.

P.S. Tbilisi būdams ievēroju ka BMW arī tur ir BMW, tikai daudz izrūsējušāks.

 
comments powered by Disqus