Mediju spēles 2008 [papildināts x2]

Pāris no aktīvākajiem blogeriem (kādam taču ir jāuzņemas vadība), izlēma, ka ir nepieciešams piedalīties Mediju spēlēs, kā nekā blogi tie ir jaunie mediji, un sazinoties ar organizatoriem mums šāda iespēja tika dota. Tieši tādēļ mums esi nepieciešams tu, kas aktīvi blogo, un vēlies iesaistīties šādā pasākumā.

UPDATE v2

Mediju spēles notiek 8. – 10. augusts “Lejastiezumi”

Pasākums notiek brīvā dabā, ar teltīm, no piektdienas vakara (var ierasties arī sestdien no rīta) līdz svētdienas pusdienaslaikam. Pasākuma norises gaitā mūsu izveidotajai komandai jāpiedalās ir dažādās sporta disciplīnās.

Mēs meklējam tieši tevi, ja šis pasākums tevi ir ieintriģējis, tad dodies un aizpildi anketu. Protams dalību mēs negarantējam visiem kas pieteiksies, bet ir vērts mēģināt. Par to vai Tava kandidatūra tiks apstiprināta izlems jau tie cilvēki, kuri jau ir apstiprinājuši dalību pasākumā, pēdējais vārds tomēr būs šīs blogeru komandas iniciatoriem.

Protams tiem, kuri pieteiksies ir jārēķinās ar to, ka viņu dalība tiks apstiprināta, un ka būs jāziedo kādi līdzekļi no budžeta, piedalīšanās šajā pasākuma nav bezmaksas.

Par vēsturi, ideja, ka vajadzētu piedalīties Mediju spēlēs dzima ja nemaldos šogad pavasarī vienā no pasākumiem, pirmais ja pareizi atceros izteicās par šo Kaspars, un tad arī pievienojās pārējie.

Termiņš būtu rītdiena, jo Mediju spēles nav aiz kalniem, un mums jau ceturtdien ir jānosūta pieteikums.

Anketa šeit. (tas tā, lai nav jāmeklē tekstā).

UPDATE

Tika izlemts, ka maksimālais cilvēku daudzums komandā ir 20 cilvēki, tādēļ pasteidzies.

 
comments powered by Disqus