Fotoradari un čīksti

Stāsts gan nebūs par pašiem fotoradariem, man no viņiem nav jābaidās. Stāsts būs par to tautu kas ir sašūmējusies, un izdomā visādus veidus.

Es tiešām sāku nesaprast, ko var čīkstēt, ja nepatīk sēdi mājās un klusē. Tālāk pāris citāti no Apollo raksta par Fotoradariem:

brrrrrr 14:07 09.Jul.
Skaidrs, ka šajā zemē nezina arī to, kā izskatās kārtīgi radari. Izsmiekls.

Šim cilvēkam vispār nav nojausmas par ko viņš runā.

esse 13:09 09.Jul.
Protams, ka iepirktie radari atri vien atmaksasies. LV kukuldosana un nemsana ir topa lieta. Kurs nedod kukuli policistam, nav ists latvietis 🙂

Arī šis komentētājs nesaprot lietas būtību, šeit nevienu nevarēs piekukuļot, jo viss ir piefiksēts un tad izsūtīts pa pastu uz mājām.

shiny metal 12:09 09.Jul.
Nožēlojami! Kaut ko tādu var tikai izdomāt banānu republikā! Cik, cik samaksā par šitiem sūdiem??? Un kas tagad būs – katram aparātam mentu sargātāju liks klāt? Smieklīgi, nožēlojami, lēti! Kas tie par akumulatoriem? Kāpēc, piemēram, nav no saules enerģijas? Kur uzkrājas dati? Vai nobildēts pārkāpējs var atbraukt atpakaļ un sasist to sūdu? KAS MAKSĀS, JA KĀDS NEJAUŠI AIZĶERS ŠOS NEDROŠI TUVU CEĻA MALAI NOVIETOTOS SŪDUS??????????

Šis komentētājs nav vispār sapratis pārvietojamo radaru būtību.

imis 14:44 09.Jul.
nee,tas vairs nav sviests !! sviests bija ar tiem glaunajiem subariem,sitas ir kaartiigs MARGARINS !!! tiesaam beernudaarza liimenis ! man pat pretiigi rakstiit ! N O Z E L O J A M I !

Šis komentētājs visdrīzāk izrāda neapmierinātību ar to, ka šādas lietas tiek ieviestas, kas bija tikai pašsaprotami, ka agri vai vēlu tādas būs.

sonja 15:08 09.Jul.
Kaarteejais murgs, ja man tagad uz maajaam, braucot pa celju kur nav nevienas dziivas dveeseles, buus jaavelkas ar 90-es to neiztureesu….

Nabadziņs/Nabadzīte īsti nevar saprast. Varbūt tad brauc ar sabiedrisko, tur vismaz var pagulēt.

Ar šo visu es gribēju pateikt vienu lietu, cik esmu pārkāpis noteikumus, esmu samaksājis sodu, nevienu reizi neesmu devis kukuli, lai arī lika noprast ka vēlas. Es labāk papildinu Valsts kasi, cerot, ka kāda daļa no šīs naudas nonāks ceļu remontos.

Noteikumus parasti necenšos pārkāpt, bet pāris reizes ir sanācis. Neviens nav perfekts, un nekļūdās tikai tas kurš nedara. Tagad jau labu laiku braucu ievērojot noteikumus, un pat neiespringstu kad ieraugu mūsu ceļu kārtibas sargus.

Es neteiktu ka esmu Valsts patriots, bet es tomēr dzīvoju un strādāju šajā Valstī, un ar to es lepojos, lai arī valdībā mums sēž cilvēki kuriem savas kabatas ir pirmajā vietā, mani tas neuztrauc, esmu paēdis un dzīvoklī ir silts, varu iegādāties veikalā ēdienu un dzērienus, man nav jāmirst badā.

Ai kaut kādā bezsakarā iebraucu….

12 Replies to “Fotoradari un čīksti”

 1. Ir cilvēki, kuri nemācās, pat no savām kļūdām, kur nu vēl citu. Kamēr viņi nebūs nonākuši 6 pēdas zem zemes, viņi kladzinās, ka Ceļu Satiksmes Noteikumi un visi ar tiem saistītie drošības pasākumi ir priekš idiotiem, neapzinoties, ka patiesībā paši tādi ir.

 2. Neiebrauci bezsakarā,
  pilnīgi piekrītu, ka mums tādu stulbu cilvēku, kā tu citēji ir pārpārēm… un tāpēc ziņu portālu komentārus nemaz nelasu

 3. Mjā šie džigiti, kas raksta šādus komentus, tikai slauc naudu, vajag nopūst numuru ar aerosolu viņiem vajadzētu iesākumā vēlreiz iziet medicīnisko komisiju, jo var izrādīties, ka šamie jau dzīvo pavisam citā realitātē. Bet ja paskatš, kas uz ceļiem darās vāks. Atbraucis no francijas, kur nokapājām pāris tūksošus km netiku redzējis nevienu ekstrēmu situācijā.

  Latvijā devos uz saviem laukiem Rīgas – Ventspils šoseja, kas tur darās. 10 % no braucējiem vispār izskatās kā NFS pārspēlējušies, braukšana 3 rindās ir norma. Braucējs zem 110 kmh ir bremze.

 4. Tu mani šokē! Tak zināms, ka tajos tvnet/delfu/apollo komentāros lielākā daļa ir totāli dauņi. Un tur rakstītais NAV jālasa! 😀

  Bet jāpiekrīt, ka šad tad gadās vietas, kur varētu mierīgi uzlikt zīmi 100, jo ceļš ir gana labā stāvoklī. Taču nē, ir 90. Bet vispār pareizi – mums ir gana daudz tādu, kas nespēj īsti novērtēt ne ceļa kvalitāti, ne savas mašīnas spējas. Un to nu tik ātri neizskaust.

 5. Ja šie fotoradari butu novietoti vietās kur ir problemas ar drošību tad veiksmi darbā, bet tā vien liekas ka pie mums viņi kalpos tīri naudas kāšanai, apdzenot opi kas brauc uz 85 tev paari 100 būs jāieskrienas noteikti un te tevi piefikses un atsutis skaistu rēķinu uz mājām. Vēl pie kam viss tas ir valstī kur ceļus nelabo, ja draņķīgs ceļš vinkārši uzliek zīmi 70 un miers tad nav jālabo! Un tad brinās kāpec gan cilvēki neievēro atļauto braukšanas ātrumu.

 6. vajag 100x vairāk tos radarus, nu vismaz lai ir uz katras šosejas ik pa 10 kilometriem. ar 4 radariem problēmu neapkarosi… un vajag arī Rīga – Daugavpils šoseju paplašināt uz 4 joslu – abās – pusēs šosejas tipu, tas vot ir nožēlojami, ka uz šosejas intensitāte vienā joslā ir teju katru otro sekundi pa mašīnai…

 7. Hm, man liekas, arī šeit komentētāji nesaprata, ka dziesma nemaz nav par krekliem un raksts nemaz nav par radariem. Jeb varbūt tieši es esmu tas, kas nesaprata un tagad gvelž blēņas? 😀

 8. Komet’ari iek’s apollo liecina par brauk’sanas kult’uru un attieksmi pret citiem ce’lu satiksmes dal’ibniekiem.

 9. un tad kapec nez neliek stacionaros radarus. droshi vien nav izdevigi, jo visi tai vieta brauktu normali. bet te laikam butiskakais ir LVL moments nevis droshiba.

 10. esse 13:09 09.Jul.
  Protams, ka iepirktie radari atri vien atmaksasies. LV kukuldosana un nemsana ir topa lieta. Kurs nedod kukuli policistam, nav ists latvietis 🙂

  Arī šis komentētājs nesaprot lietas būtību, šeit nevienu nevarēs piekukuļot, jo viss ir piefiksēts un tad izsūtīts pa pastu uz mājām.

  tu pats neesi sapratis viņa komentāru, viņš par to tieši arī runā, ka atmaksāsies, jo nevarēs dod kukuļus

 11. “cik esmu pārkāpis noteikumus, esmu samaksājis sodu, nevienu reizi neesmu devis kukuli, lai arī lika noprast ka vēlas. Es labāk papildinu Valsts kasi, cerot, ka kāda daļa no šīs naudas nonāks ceļu remontos.”

  Šis komentētājs nav sapratis tēmu par kuru runā. Ceļu remontiem policistu ievāktā nauda netiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *