Fotoradari un čīksti

Stāsts gan nebūs par pašiem fotoradariem, man no viņiem nav jābaidās. Stāsts būs par to tautu kas ir sašūmējusies, un izdomā visādus veidus.

Es tiešām sāku nesaprast, ko var čīkstēt, ja nepatīk sēdi mājās un klusē. Tālāk pāris citāti no Apollo raksta par Fotoradariem:

brrrrrr 14:07 09.Jul.

Skaidrs, ka šajā zemē nezina arī to, kā izskatās kārtīgi radari. Izsmiekls.

Šim cilvēkam vispār nav nojausmas par ko viņš runā.

esse 13:09 09.Jul.

Protams, ka iepirktie radari atri vien atmaksasies. LV kukuldosana un nemsana ir topa lieta. Kurs nedod kukuli policistam, nav ists latvietis 🙂

Arī šis komentētājs nesaprot lietas būtību, šeit nevienu nevarēs piekukuļot, jo viss ir piefiksēts un tad izsūtīts pa pastu uz mājām.

shiny metal 12:09 09.Jul.

Nožēlojami! Kaut ko tādu var tikai izdomāt banānu republikā! Cik, cik samaksā par šitiem sūdiem??? Un kas tagad būs – katram aparātam mentu sargātāju liks klāt? Smieklīgi, nožēlojami, lēti! Kas tie par akumulatoriem? Kāpēc, piemēram, nav no saules enerģijas? Kur uzkrājas dati? Vai nobildēts pārkāpējs var atbraukt atpakaļ un sasist to sūdu? KAS MAKSĀS, JA KĀDS NEJAUŠI AIZĶERS ŠOS NEDROŠI TUVU CEĻA MALAI NOVIETOTOS SŪDUS??????????

Šis komentētājs nav vispār sapratis pārvietojamo radaru būtību.

imis 14:44 09.Jul.

nee,tas vairs nav sviests !! sviests bija ar tiem glaunajiem subariem,sitas ir kaartiigs MARGARINS !!! tiesaam beernudaarza liimenis ! man pat pretiigi rakstiit ! N O Z E L O J A M I !

Šis komentētājs visdrīzāk izrāda neapmierinātību ar to, ka šādas lietas tiek ieviestas, kas bija tikai pašsaprotami, ka agri vai vēlu tādas būs.

sonja 15:08 09.Jul.

Kaarteejais murgs, ja man tagad uz maajaam, braucot pa celju kur nav nevienas dziivas dveeseles, buus jaavelkas ar 90-es to neiztureesu….

Nabadziņs/Nabadzīte īsti nevar saprast. Varbūt tad brauc ar sabiedrisko, tur vismaz var pagulēt.

Ar šo visu es gribēju pateikt vienu lietu, cik esmu pārkāpis noteikumus, esmu samaksājis sodu, nevienu reizi neesmu devis kukuli, lai arī lika noprast ka vēlas. Es labāk papildinu Valsts kasi, cerot, ka kāda daļa no šīs naudas nonāks ceļu remontos.

Noteikumus parasti necenšos pārkāpt, bet pāris reizes ir sanācis. Neviens nav perfekts, un nekļūdās tikai tas kurš nedara. Tagad jau labu laiku braucu ievērojot noteikumus, un pat neiespringstu kad ieraugu mūsu ceļu kārtibas sargus.

Es neteiktu ka esmu Valsts patriots, bet es tomēr dzīvoju un strādāju šajā Valstī, un ar to es lepojos, lai arī valdībā mums sēž cilvēki kuriem savas kabatas ir pirmajā vietā, mani tas neuztrauc, esmu paēdis un dzīvoklī ir silts, varu iegādāties veikalā ēdienu un dzērienus, man nav jāmirst badā.

Ai kaut kādā bezsakarā iebraucu….

 
comments powered by Disqus