Saule, Pērkons, Daugava

Klausoties šo dziesmu es tik tiešām sajūtos kā šīs valsts patriots, šodien vien esmu jau noklausījies šo dziesmu pāris reizes, nespēju pārtraukt klausīties, šī dziesma ir kas grandiozs. Lai gan nebiju uz Dziesmu Svētku koncertiem, tomēr priecāties spēju tāpat.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Q0yiq17QiWU 480 390]

Ir lietas kas man Dziesmu Svētku organizācijā nepatika, piemēram, tādas lietas, ka profesionālos fotoaparātus nedrīkstēja ienest estrādē, kāda velna pēc, Dziesmu Svētki tak ir tautas svētki, tie ir jāiemūžina daudzu un labā kvalitātē.

Tad vēl lietussargus ienest nevarēja, ok, to saprotu, ja sāk līt, tad visi skatītāji ir paslēpušies ziem lietussargiem, un neizskatās smuki.

Vēl man nepatika lielā pasākuma komercalizācija, visur kur paskaties tev nokāš nežēlīgu piķi, lai arī tie ir tautas svētki.

27 Replies to “Saule, Pērkons, Daugava”

 1. Noslēguma koncertā atkārtoja divreiz… Tā ir visforšākā no kora izpildītajām dziesmām. Lieliska vienkārši 🙂
  Par komercializāciju – kaut kā arī jāpelna, bet es neteiktu, ka viss bija tik dārgs. Pat kioskos alus, manuprāt, nebija nemaz tik dārgs.

 2. Pievienojos tam, ka šī Brauna dziesma tiešām ir iespaidīga. Ja jau viņu klausoties pa TV pārņem savādas izjūtas, tad gan jau klātienē vispār grandiozs efekts.

  Vēl laba ir “Dziesma, ar ko tu sācies”, bet nu tā laikam vairāk piestāvēja 90.gadu sākumam.

 3. Vienmēr atradīsies kāds, kuram kaut kas nepatiks! 🙂

  Kopumā svētki bija izdevušies un lietus nolija pa dienu, līdz ar to zoņķikus i nevajadzēja!

  Un Saule, Pēdkons, Daugava, tas tiešām ir spēcīgs gabals.. Es arī bļāvu “Atkārtot, Atkārtot, Atkārtot!!!” 🙂

 4. Arī nebiju. Dzīvē redzēju jauniešu svētkos. Protams dziesma pavelk. Un ja salīdzina, jauniešiem sanāca smeldzīgāk!

 5. Mjā.. komercializācija. Ok, es saprotu, ka Aldaris sponsors, utt. Bet es pagaršoju to žļurgu, ko viņi sauc par alu, un nosvēros par labu sidram. Kartupeļi ar vienu desiņu arī varēja būt teiksim pa 2 lati, nevis trīs.

  Jā, un esot blakus tur, šī dziesma pavelk krietni vairāk. Ja skatoties video iet tirpas pa kauliem, tad tur uz vietas ļodzās kājas. 🙂

 6. Paldies 🙂 gan par šā brīža izjūtām, gan par atmiņām 🙂 [esmu viens no tiem laimīgajiem, kas varēja šo skaņdarbu noklausīties klātienē noslēguma koncertā – tā brīža izjūtas bija tikai daļēji vārdos aprakstāmas – tās ir jāizjūt, lai saprastu…]

 7. Dziesma [IR] bija spēks!…

  Nu, lūk. Dziesmu svētki aizritējuši. Kas no tā visa pāri palicis? Atkal ikdienas gaita un visa ierastā steiga. Nupat lasu Jeremy rakstu par šiem svētkiem un ienāca prātā arī kaut ko šinī sakarā kaut pāris vārdos te iebilst.
  Jāsaka, k…

 8. Tas prim prim un tin tin katras rindas beigās nu jau ir lieki. Brauns specefektus uz sintezatora atradis? bet vispār – ģeniāls gabals.

 9. Sāksim ar to, ka nu šim blogam ir par 1 lasītāju vairāk.

  Pats piedalījos dziesmu un deju svētkos, izbaudīju, gandrīz visu par ko jūs šeit apspriežat.

  Bet pēc savas pieredzes- viss, kas tika aizliegts (lietussargi, Pro Fotokameras, stikla pudeles), tika redzēts pasākuma iekšienē. (Skumji, bet patiesība)

  Bet par dziesmu- respect, Latvieši ir dziedātāju tauta 😉

 10. Sāksim ar to, ka nu šim blogam ir par 1 lasītāju vairāk.

  Pats piedalījos dziesmu un deju svētkos, izbaudīju, gandrīz visu par ko jūs šeit apspriežat.

  Bet pēc savas pieredzes- viss, kas tika aizliegts (lietussargi, Pro Fotokameras, stikla pudeles), tika redzēts pasākuma iekšienē. (Skumji, bet patiesība)

  Bet par dziesmu- respect, Latvieši ir dziedātāju tauta 😉

 11. Par lietussargiem patiesībā ierēcām, kad naktī gājām prom no noslēguma koncerta – uz vārtiņiem pie ieejas/izejas bija labi daudz sakarināti 😀 Tā ka kādam arī tika atstāts ārpusē

 12. Par lietussargiem patiesībā ierēcām, kad naktī gājām prom no noslēguma koncerta – uz vārtiņiem pie ieejas/izejas bija labi daudz sakarināti 😀 Tā ka kādam arī tika atstāts ārpusē

 13. Aiz lietussargiem vienk pagrūti kko saskatīt, īpaši, ja priekšā sēdošais ir liels tēvainis ar atbilstoša izmēra širmi.

 14. Aiz lietussargiem vienk pagrūti kko saskatīt, īpaši, ja priekšā sēdošais ir liels tēvainis ar atbilstoša izmēra širmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *