Barcamp Central Asia [#1] [labots]

Šodien ir oficiālā BarCamp Central Asia atklāšanas diena, šobrīd tur atrodos, un klausos atklāšanas runu. Galvenie organizatori Kristīne, Bektūrs un Rināts ir pacentušies veiksmīgi, vismaz līdz vakardienas neoficiālajā openparty viss bija ļoti labi.

Pacentīšos arī vakarpusē ierakstīt tad kā mums iet, un kas notiek.

Par pašu Kirgiztānu runājot, šodien no rīta nākot uz Amerikas universitāti centrālajā Āzijā, tika izspļauta doma, ka virs Kirgiztānas vajadzētu izvietot vienu lielu kondicionieri. Ārā karstums jau ir diezgan paliels, lai arī pulkstenis pie mums jau ir 9:46, jā mums ir 3 stundu starpība ar Latviju, kas sākumā nedaudz mulsināja, bet nu izskatās ka ir ok, jo pirmā nakts aizvadīta guļot un piecelties nebija nemaz tik grūti.

Vakardien drusku apskatījām pilsētu, vairāk gan atradām kur paēst un tad devāmies uz neoficiālo opening party, kas notika Bārā Nr.1 (Šeit tādu izrādās ir trīs)

Ar šī bāra gādību mums bija bezmaksas alus, kas bija ļoti garšīgs, kā arī viena no vietējām grupām, kas mūs izklaidēja ar dzīvo mūziku. Arī ēdieni bija vairumā, vistas šašliks bija dievīgs, un arī Gruzīnu salāti bija ok. Kopējo summu ko mēs kopā ar armēņiem un amerikāni samaksājām bija aptuveni 1000 somi.

ap pusnakti tomēr tika nolemts doties uz viesnīcu atpūsties, jo šodien tomēr ir smaga diena, daudz runāšanas, daudz prezentācijas.

Cenas šeit ir ļoti zemas, ar taksi pa 80 somiem (nezinu kā pareizi rakstās tā viņu valūta) četri cilvēki var aizbraukt uz jebkuru pilsētas daļu. Aptuvenais kurss nojausmai 1 EUR ir 54,4 somi.

Update:

Palaboti nosaukumi, izrādās ir centrālā āzija nevis vienkārši āzija, viņi par to bez maz vai apvainojās.

 
comments powered by Disqus