Barcamp Central Asia [#2]

Šodien bilžu nebūs, veiksmīgi aizmirsu laptopu viesnīcā, bet nekas, šeit ir arī coolynx, kurš laipni iedeva palietot viņa tableti. Gribējās uzrakstīt par vakardienu, pavisam kopā biju uz vienu prezentāciju, un tad pašās dienas beigās vienas prezentācijas pēdējās minūtes.

Notika pirmais veiksmīgais teletilts starp Kirgiztānu un ASV, precīzāk par to džeku neko nepateikšu, zinu ka tas bija interesanti skatīties skype video uz projektora.

Šo turpinu rakstīt no datora iekš kloop.kg ofisa, kur instalēju viņiem serveri, coolynx tabletei podziņas maziņas.

Pēc BarCamp devāmies uz “Таш Рабат” tirdzniecības centru, kurā atradās skaistumkopšanas salons, kurā mums veica masāžu ar karstiem akmeņiem, kā arī es pirmo reizi mūžā izmēģināju kas tas ir pedikīrs 🙂 pieminēšu, ka BarCamp dalībniekiem šajā salonā ir 50% atlaide. Cenas bija šādas:

  • Masāža ar akmeņiem – 175 somi (3,xx eur)

  • Pedikīrs – 125 somi (2.xx eur)

  • Manikīrs – 125 somi (2.xx eur)

Pēc tam devāmies uz kafejnīcu pasēdēt un iedzert, kafejnīcas nosaukums “coffee”, tur mums 00:00 paziņoja ka viņi slēdzoties ciet, nu neko, pasēdējām vēl min 20 un devāmies prom.

Devāmies pastaigā pa naksnīgo Biškeku, diezgan tumša, ielu apgaismojums nekāds. Piestājam pie kioska iepirkt alu (ziniet ir tik dīvaini pirkt naktī alu, kad esi jau to atradinājies darīt), diemžēl kioskā bija tikai “Балтика”, kamēr es pirku alu, Rināts pazvanījam Bektouram un sāka stāstīt, ka es esot izkāvies ar milici, un tagad esot iebāzts kamerā, man to pateica ~ 20 sec pirms iedeva telefonu, coolynx vēl fonā tēloja milici, pateicu pāris vārdus un teicu Bektouram, ka man ņem nost telefonu, atdevu telefonu Rinātam, pēc tam protams tika paziņots par to, ka tas tomēr ir joks. (tāds nevājš joks ne laacz ? (neliekas kas pazīstams ?))

Tad kad bijām nonākuši līdz viesnīcai, pagalmiņā viesnīcas priekšpusē sēdēja jau pārējie dalībnieki, kuri mitinās šajā viesnīcā (un tie ir daudz). Tad mēs turpinājām dzert alu turpat, nonāca no numura ar aliņiem vēl Opera guy – Charles McCathieNevile, tad pēc kādas stundas liela daļa atdalījās, un mēs palikām trijatā ar Čārliju runāties par visādām lietām, lai arī es operu nelietoju, tomēr interesē visādas jaunas lietas, ko arī veiksmīgi ieguvu, informāciju un kontaktus. Parunājam arī par web standartiem, par to kā IE attīstās utt. Veiksmīgi mūsu saruna noslēdzās ap 3:00 naktī, tad devāmies uz numuriņu, duša un gulta, vairāk nekas neinteresēja.

Šodien atkal BarCamp, vakarā ap 22 noslēguma pasākums, no kura pa taisno ar taksi braucam uz Almaty lidostu, jo 8:00 no rīta mums ir reiss, tātad jābūt lidostā vēlākais 7:00, celš no Biškekas uz Almaty ir 350 km, ar mikroautobusu mēs braucām uz Biškeku 4 stundas, ar pāris pauzēm.

P.S. mums laika zona ir GMT +6 (3 stundu starpība ar Rīgu)

 
comments powered by Disqus