BarCamp Central Asia [#3]

Šobrīd ar coolynx sēžam lidostā, un rakstam pēdējos bloga ierakstus no Kazahstānas, tikko nosēdās lidmašīna no Rīgas, kas nozīmē, ka viņa nolaidās laikā, un aizlidot mums arī vajadzētu laikā. Kā jau iepriekš minēju, šeit laika starpība ar Rīgu ir 3 stundas, mums šobrīd šeit laiks ir 7:25, pie jums ir 4:25, kas nozīmē, ka šo postu jūs lielākā daļa lasīsiet, kad mēs vēl joprojām atradīsimies kaut kur virs Krievijas, bet jūs būsiet ieradušies savās darbavietās. Ielidojam Rīgā plkst. 10:35 pēc Latvijas laika, lidojums ilgst 5 ar pusi stundas.

Par lidostu – ļoti maz suvenīru lidostā, nevienu nenopirku, jo tie ir Kazahstānas, bet mēs tak tomēr bijām Kirgiztānā, un Kazahstānu mēs apskatījām tikai cauri braucot. Vēl lidostā valda ļoti liels bardaks, mēs stāvējām rindā uz pasu kontroli aptuveni stundu, kad bijām piegājuši gandrīz jau tuvu, sāka nervozi kaut kādi darbinieki skraidīt un vilka cilvēkus no rindas ārā, un dzina uz pasu kontroli, viens no reisiem bija uz Dubaju, kurš bija pēc 10 minūtēm, otrs bija uz Amsterdamu, kurš bija pēc 20 minūtēm. Pašās beigās palaidām vēl veselu kaudzi amartizatorus (tā saucām viņus lai viņi nesaprastu ka runājam par viņiem. Uzmini nu?), vēl runājām par termostatiem (drošības nolūkos), kuri stāvēja un gaidīja kamēr pārbaudītāja ar viņa dokumentiem devās nezināmā virzienā un uz nezināmu laiku. Internets Lidostā ir diezgan drausmīgs, bet ir. Ar otro reizi sanāca pieslēgties.

Par ceļu līdz lidostai, arī šoreiz tāpat kā uz Biškeku, devāmies ar mikroautobusu, kurš savāca mūs no naktskluba, kurā bija neoficālā BarCamp noslēguma ballīte, mums bija 50% atlaide ieejai. Tā mēs tur izārdijāmies un ap 00:30 mikroautobuss bija “padots”, tad aptuveni pusstundu notika vēl Baltkrievu atvestā dzēriena tukšošana un dažādu solījumu došana viens otram. Un tad aptuveni 4 stundas salda miega.

Paldies mursya par transporta organizēšanu, ja nebūtu viņas, būtu jābrauc ar taksi un ceļs uz turieni nebūtu tik interesants.

Paldies tiem, kas noorganizēja BarCamp Central Asia, tie ir Kristīnei, Bektouram un Rināts, kuri bija 3 no organizatoriem, protams BarCamp nozīmē mēs visi esam arī organizatori, bet vienmēr ir kāds, kurš uzņemas iniciatīvu, un šoreiz šie cilvēki bija augstāk minētie. Un protams paldies jāpasaka arī Opera Software, kuri iedeva naudu mūsu transportēšanai no Rīgas uz Biškeku.

P.S. gribas ēst, bet bārā kredītkartes neņem pretī 🙁

P.P.S. Bildes būs, jāizšķiro (no sākuma jānovelk) un tad jau, svētdienā mans fotoaparāts visu dienu pavadīja pie Rashida, tādēļ visas tās bildes ir pie viņa, aizbraukšu mājās jāievelk.

 
comments powered by Disqus