Kaķu mači 2008

Arī šogad kā katru gadu notika “Kaķu mači” Misā pie Dalbes, šoreiz dalībniekos biju tikai komandās, bet tas netraucēja man atpūsties. Atpūta bija laba, bet šoreiz stāsta par ko citu.

Sestdienas vakarpusē notika viens varen jauks pasākums, bija pasūtīts rafts kāziniekiem, kuri gribēja nobraukt aptuveni 100 metrus pa Ogres upi, es piestrādāju kā šoferis, kas raftu ar tā stūrmaņiem aizgādāja līdz Lēdmanei un atpakaļ. Kāzinieki bija ļoti laimīgi (kā jau visi), bet šie bija laimīgi, ka dabūja izmērcēt kājas, es protams vēl neesmu precējies, bet es spēju iedomāties kas kājām pa slodzi ir šajā laimīgajā dienā. Tajā brīdi, kad devāmies ar auto pie upes, mēs netīšām iztraucējām Lēdmanes mīlniekus, kas bija aizrāvušies savā automašīnā, protams pabrīdinājām, ka ja ne mēs būtu iztraucējuši, tad kāzinieki gan. Nesmuki, bet ko padarīsi, ne jau speciāli traucējām 🙂

Izkrāmējuši un uzpumpējuši raftu, devos pie tilta sagaidīt, tad izdomāju, ka es varētu zem tilta iebrist un pafočēt, ko arī darīju, kad viņi sāka braukt pēc kāda laika, tad kāzu viesi nolaida šampanieša pudeli lejā no tilta. Kad kāzinieki pietuvojās, viņiem šī pudele bija jātsien, straume gan nebija liela, bet tāpat airētāji dabūja paairēt atpakaļ, kamēr līgavainis atsien pudeli.

Pēc tam pudele tika atkorķēta ar lielu “Paukš”, un korķis atsitās pret tilta apakšu. Pēc tilta pāris desmiti metru, un kāzinieki kāpj krastā, kur viņus jau sagaida. Drusku zemāk pa upi peldējās vietējie ļaudis un domāja, ka kāzinieki dosies tālāk, bija gatavi upurēties un veidot šķērsli upē, žēl ka nesanāca.

Par to mēs trīs cilvēki ieguvām savā īpašumā interesanto Spānijas? pilsoni “Remy Martin”, ko vēlāk vakarpusē, kad jau bijām atgriezušies Dalbē pie Misas arī iztukšojām.

Pa ceļam atpakaļ bija redzams ļoti skaists skats, kad saule ir aizslēpusies aiz mākoņiem, un mākoņu malā ir tādi gari gari saules stari, protams ar manu ziepeni nekas dižš nesanāk, bet tomēr gribēju padalīties.

 
comments powered by Disqus