Ko nozīmē šis aukstums septembrī?

Es te tā pafilozofēšu, ko tas varētu nozīmēt, man nav nekādas saistības ar laika ziņu večiem un nezinu kā tiek veidotas prognozes, kā arī neesmu no tiem, kas pēta kā gadu laikā mainās laikapstākļi, bet viedoklis man ir.

Šitik vēsu septembra sākumu neatceros savos piedzīvotajos gados, man tas liekas aizdomīgi, vasara arī šogad bija nekāda, īsti peldēties prasījās ja nemaldos divas nedēļas jūlijā, parējā laikā pat neprasījās iemērkties kādas ūdenstilpnes ūdeņos. Neskatoties uz Maikla norādijumiem, ka paliks drusku siltāks, es neesmu tāds optimists, es teikšu ka ir sākusies ziema, jo rudenis bija augusta otrajā pusē. Un šī ziema ilgs ne mazāk kā līdz maijam, tātad būs barga un gara ziema, un pēc ziemas sekos nedēļu pavasaris un tad 3 dienas vasara un būs atkal ziema, un tad nāks ledus laikmets. Par šo tēmu arī klipiņš no jū tūbes.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=0fp5hbwdW3E 425 344]

8 Replies to “Ko nozīmē šis aukstums septembrī?”

  1. vispār pareizā vizija ir, ka nevis būs barga, bet tieši otrādi nekāda, jo tendence ir klimatiskajiem apstākļiem izlīdzināties, tb nebūs ne īsti vasaras ne īsti ziemas.

  2. vispār pareizā vizija ir, ka nevis būs barga, bet tieši otrādi nekāda, jo tendence ir klimatiskajiem apstākļiem izlīdzināties, tb nebūs ne īsti vasaras ne īsti ziemas.

  3. nu ja es neredzētu savu ēnu, tad es nebūtu neko tādu rakstījis, es jau labu laiku domāju par laikapstākļiem, es nezinu kāpēc, bet esmu aizdomājies diez ko tālu, un ja es ko tādu publicētu, tad mani drošivien savāktu uz tvaika ielu :>
    Sapnix: iespējams ka izlīdzināsies, bet viss iet uz galu tāpat. un gals būs tad, kad būs ice age nez kurā versijā jau 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *