Kas ir ambero.lv ?

Dzirdejuši esat, bet nezinat kas tas ir? Tad nu pastāstīsu kas tas ir un kā tas viss sākās kā arī to, kādā stadijā tas viss ir šobrīd.

Viss sākās kaut kad maija vidū, kad es beidzot pēc aptuveni pusgada domāšanas saņēmos un sazinājos ar Pēteri Krieviņu, kurš man pirms pusgada ieteicās par apvienošanos. Parunājuši novienojāmies, ka apvienosim savus hostingus, domāts darīts, pailgi sēdējām domājām nosaukumu līdz nonācām pie ambero.lv, pa to laiku tika atbrīvots Pētera serveris, un pārvests uz Rīgu, un nolikts blakus jau esošajam serverim. Un tad ķērāmies pie web lapas izstrādes, un hostinga plānu domāšanas, rezultātu protams jūs redzat mūsu jaunajā hostinga pakalpojumu lapā ambero.lv.

Tātad kas mainās, mainās tas, ka es turpmāk atbildēšu tikai par tehnisko pusi, savukārt par visiem maksājumiem atbildēs Pēteris, un arī jaunos hostēties gribētājus turpmāk lūgšu sazināties ar Pēteri, kontakti ir pieejami mūsu jaunajā lapā.

Nākotnes plāni ir, un tie ir aptuveni šādi, tuvākajā laikā cerams sāksies pašiem sava web paneļa izstrāde ruby on rails vidē, līdz ar ko palielināsim lietotāja paša iespējas vadīt savu hostinga kontu. Ceram arī uz nākošā gada sākumu iegādāties vēl vienu serveri, bet tas vairāk pēc nepieciešamības būs jāskatās, šobrīd mums ir divi serveri, viens no tiem turpmāk pildīs mysql servera funkcijas, lenā garā visiem klientiem tiks pārliktas datubāzes uz jauno serveri, līdz ar ko mainās gan mysql_connect parametri, gan mysql admina adrese, tie turpmāk būs attiecīgi 192.168.2.101 un mysql.ambero.lv. (šis process notiks lēni, un pirms lietot šos sazinaties ar mani)

Nu tas tā īsumā viss, cerams ka mums viss izdosies. Ambero.lv komanda.

 
comments powered by Disqus