falsh (flash)

Nezinu kāpēc, bet man karas flash, uz visiem pārlūkiem, lai gan pamanīts ir tikai vimeo un youtube, citur flash nekaras 🙁 versija man ir: “You have version 10,0,32,18 installed” un jums nekaras?

P.S. tas uz windows XP sp3.

20 Replies to “falsh (flash)”

 1. nu vot iekš chrome to var labi redzēt, flash nokaras speeleejot kaadu video, savukārt ff un opera pavisam aizveras, un piedaavaa suutiit crash reportu…

 2. nu vot iekš chrome to var labi redzēt, flash nokaras speeleejot kaadu video, savukārt ff un opera pavisam aizveras, un piedaavaa suutiit crash reportu…

 3. Man ir tas pats. It īpaši ar video. Un, kas pats interesantākais, tad tas ir saistīts tieši ar video, jo skaņa neraustās, raustās tikai bilde. Izmēģināju jau čupu ar dažādām metodēm, bet pagaidām risinājumu neesmu izdomājis. Ja kas top vairāk zināms, noteikti gaidīšu no tevis kādu plašāku izklāstu.

 4. Problēma nav novērotu, nedz uz wXP SP2, nedz wXP SP3. Flash versija tā pati, kas tev. Šodien piedzīvoju zilos logus, taču tajā brīdī negriezās video un es grasījos palaist SVN Commit. Taču jāatzīst, ka kādu laiku atpakaļ bija problēmas ar Flash (tad laikam versija bija kaut kāda 8.x). Konkrēti Firefox process nenobeidzās pēc aizvēršanas, ja tā sesijas laikā bija pavērts vaļā kāds Flash Video.

 5. Problēma nav novērotu, nedz uz wXP SP2, nedz wXP SP3. Flash versija tā pati, kas tev. Šodien piedzīvoju zilos logus, taču tajā brīdī negriezās video un es grasījos palaist SVN Commit. Taču jāatzīst, ka kādu laiku atpakaļ bija problēmas ar Flash (tad laikam versija bija kaut kāda 8.x). Konkrēti Firefox process nenobeidzās pēc aizvēršanas, ja tā sesijas laikā bija pavērts vaļā kāds Flash Video.

 6. Šodien bija flash player updeits. Vai nu tas ir iemesls vai problēmas labojums, nezinu. Starpcitu ja flash-ā ir tikai 1 frame, tad uz FF ir novērojam kāds cits flash player gļuks.

 7. Šodien bija flash player updeits. Vai nu tas ir iemesls vai problēmas labojums, nezinu. Starpcitu ja flash-ā ir tikai 1 frame, tad uz FF ir novērojam kāds cits flash player gļuks.

 8. Puuks no way, Mac man rieb, es lietoju linux, šajā gadījumā XPsp3 ir dēļ sievas mācībām, kurām nepieciešami 3max, archicad, autocad utt utt, kas nav ne uz Mac ne linux šajā gadījumā.

 9. Puuks no way, Mac man rieb, es lietoju linux, šajā gadījumā XPsp3 ir dēļ sievas mācībām, kurām nepieciešami 3max, archicad, autocad utt utt, kas nav ne uz Mac ne linux šajā gadījumā.

 10. Tā pati kombinācija, tikko ff aizgāja pa pieskari visi tabi… (kā dēļ pārskatot bookmarkus te nonācu ;)) Pie tam iekš ff “recently closed windows” nebija aktuālais logs, tikai kautkādi iepriekšējās lietošanas reizēs aizvērtie.

 11. Tā pati kombinācija, tikko ff aizgāja pa pieskari visi tabi… (kā dēļ pārskatot bookmarkus te nonācu ;)) Pie tam iekš ff “recently closed windows” nebija aktuālais logs, tikai kautkādi iepriekšējās lietošanas reizēs aizvērtie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *