Pantalona iegāde (e-talona)

Sveiki dāmas un kungi, un kārtējo reizi es jums uzklūpu ar savu neapmierinātību. Es saprotu ka nav tik vienkārši kā izskatās, bet tomēr, SIA “Rīgas Satiksme” (turpmāk RS) ir iztērējusi miljonus, un es kā pasažieris nejūtos šo iztērēto miljonu vērts, tas ir man pakalpojums ir kļuvis dārgāks un nepieejamāks.

Izpaužas vienkārši, dzīvoju pierīgā, RS nodrošina transportu no mana miesta uz Rīgas centru, ir pieejami divi maršruti, diemžēl ja man nobeidzas auto kā tas ir noticis kādu laiciņu atpakaļ, tad man lai tiktu pie e-talona jādodas uz centru pa 0.70 Ls, kas irkā nav daudz, un esmu ar mieru maksāt šo summu, bet stāsts ir par citu lietu. Par cik man nesanāca tikt līdz centram, un nācās ar pārsēšanos nokļūt citā pilsētas nostūrī, tad izdomāju iegādāties e-talonu tur, un kā par laimi, tieši priekšā uzrodas e-talonu aparāts, nu tad uz priekšu…

Saspaidu podziņas, lai gan ir drusku nesaprotami, bet ok, kaut kā saspaidu un tieku pie vēlamās summas un braucienu skaita. jāmaksā 4.75 Ls, sāku mest latus iekšā, un pamanu ka automāts nepieņem 1Ls un 0.50 Ls monētas, nu ko, mēģinam savākt nepieciešamo summu izmantojot tā sauktās dzeltenās monētas, metu iekšā un pie 4.60 Ls man pasaka ka maksimālais monētu skaits ir 19, kuras jau esmu iztērējis, bums visa nauda izkrīt lejā kur to varu smuki savākt, ok, ķeramies pie nākošā salmiņa, ņemam 5Ls no maka papīra zīmē un dodam automātam, 3 reizes pamēģinam un 5Ls netiek pieņemti, žēl jo tie tiešām ne pārāk saburzīti, normāli 5 Ls. Beigu beigās samaksāju ar karti. Viss process man aizņēma ~5 minūtes. Kad sāku mest monētas aiz manis nostājās jaunieši, kuri arī gribēja izmēģināt aparātu, redzot kā es mokos viņi aizgāja prom smiedamies un sakot ka labāk nopirks citur.

Tātad es esmu sapratis, ka šie aparāti nekam neder, ja man kā ar IT saistītam cilvēkam šis aparāts sagādāja problēmas. Tagad esmu laimīgais 10 braucienu e-talona īpašnieks, no kura jau 2 braucieni iztērēti, toties iegāde bija graujoša.

Ieteikums RS, tiekat vaļā no tiem aparātiem, un palieliniet cilvēkus kuri tirgo… tāda nu mana sāpe.

 
comments powered by Disqus