Smaržu gadījums

Jūlija vidū sieva gribēja pasūtīt internetā smaržas, par cik viņa ar internetu uz jūs, palūdza to izdarīt man. Ātri vien atradu LV internetā atsauksmes par par vienu no internetveikaliem, kuri specializējušies smaržu piegādē…

Forši, atrodu, ka atsauksmes par cheapsmells.com ir vairāk pozitīvas nekā negatīvas, pasūtam smaržas, sievai izvēle skaidra, atlicis tikai veikt pasūtīšanas procesu, ko arī veiksmīgi veicu 15. jūlijā, un no mana PayPal konta tika konkrēta summa par šīm te smaržām, lieki piebilst smaržas maksā gandrīz uz pusi lētāk nekā Latvijas smaržu veikalos.

16. jūlijā saņemu e-pastu ar paziņojumu ka mans pasūtijums ir nosūtīts, un ir ceļā pie manis.

  1. augusts sūtu e-pastu supportam ar jautājumu kur ir manas smaržas jo nu pagājušas jau divas nedēļas, uz ko seko zibenīga atbilde (mūsu internetveikaliem būtu jāmācās), ka viņiem piegādes laiks uz Latviju esot 14-20 dienas, tātad teorētiski man vajagot pagaidīt vēl 3 dienas, ok mierīgu sirdi gaidam vēl 3 dienas.

16.augusts izdomāju pagaidīt 3 dienas ilgāk (īstenībā aizņemtības dēļ biju piemirsis par šo), sūtu e-pastu ka tiešām neesmu neko joprojām saņēmis. Atkal tiek saņemta zibenīga atbilde, kurā ir jautājums, ko es vēlos darīt, viņi var izsūtīt manu preci vēlreiz, bez papildus samaksas, vai atgriezt naudu. Nu par cik sieva tomēr gaida smaržas, tad saku ka gribu tomēr smaržas, viņu atbilde ok, apstipriniet vēlreiz piegādes adresi un mēs izsūtam jums vēl vienas smaržas.

  1. augusts tiek nosūtīts atkārtotais sūtijums uz manis norādīto adresi.

  2. septembris, ir pagājis noteiktais laiks, paciņas joprojām nav, sūtu e-pastu uz supporta mailu, citējot nosūtjuma e-pastu. par cik ir pavēls vakars atbildi saņemu nākošajā dienā.

  3. septembris 10:29 saņemu atbildi, ar tekstu ka diemžēl viņi nevar vairs sūtīt man paciņu, bet viņi atgriezīšot naudu, tā manā kontā iekritīšot pāris dienu laikā.

  4. septembris 10:30 saņemu e-pastu no PayPal ka manā kontā ir ienākusies cheapsmells.com atrieztā nauda.

cheapsmells.com – patīkams serviss neskatoties uz to ka nesaņēmu savu sūtijumu. Un tagad pie galvenā, gribēju pareklamēt vietējo kantori, kurš arī nodarbojas ar smaržu piegādi, piedevām par velti visā Latvijas teritorijā, Rīgā personīgi ārpus Rīgas ar Latvijas Pasta starpniecību.

Šajā internetveikalā arī cenas ir pievilcīgas, par pāris latiem dārgāk nekā augstāk minētajā ārzemju internetveikalā, bet tomēr daudz lētāk nekā Latvijas smaržu veikalos. Savu pasūtijumu veicu piektdienas vakarā ap pulksten 20:40 (vismaz šajā laikā man ir e-pasts par pasūtijuma veikšanu). Pasūtīšanas laikā piedāvāja piereģistrēties, bet par cik es smaržas pērku ļoti reti, tad domāju ko nu reģistrēsimies, iztiksim ja ir tāda iespēja. Viss atstāju e-pastu inboksā un cerēju pirmdien saņemt kādu ziņu. BUMS es izkrītu no krēsla pēc nepilnas stundas kad saņemu e-pastu ar tekstu:

Paldies par veikto pasūtijumu!

Varu aizvest smaržas vai nu rīt no rīta, vai vakarā pēc hokeja.

Esmu patīkami pārsteigts par šādu operitivitāti, un nākošās dienas vakarā neilgi pēc Rīgas Dinamo uzvaras atskan telefonā zvans, esmu piebraucis nonāc pakaļ smaržām. Viss, smaržas piegādātas apmaksa veikta.

Vai pavisam piemirsu, šis internetveikals, kurš manai sievai piegādāja smaržas ir cidonija.lv.

 
comments powered by Disqus