Google mail

Šodien saskāros ar interesantu lietu, ir man pašam savs e-pasta serveris, uz kura griežas pasta kaste user@domain.tld, kurai ir uzlikts alias uz atoms@tups.lv. Problēmas apraksts aptuveni šāds.

Sūtam no pasta kastītes atoms@tups.lv (šis atrodas uz Google apps) e-pastu uz user@domain.tld, skatāmies uz mana servera logos, redzam ka e-pasts pienāk un pēc brīža tiek nosūtīts atpakaļ uz googles serveriem ar statusu sent. Atveram googles konta e-pastu un brīnamies nekur šis e-pasts nav atrodams, ok varbūt aizkavējies pagaidīsim (uz doto mirkli ir pagājušas 2 stundas un e-pasts joprojām nav pienācis).

Ok, veicam vēlvienu testu, no man rīcībā esošas @apollo.lv pastkastītes nosūtam uz to pašu user@domain.tld e-pastu, paskatamies logos viss štokos, e-pasts nosūtīts uz Googles serveriem. atveram googles konta e-pastu un šeku reku e-pasts ir pienācis…

Ok, veicam vēlvienu nelielu testu nomainot alias uz @gmail.com kontu nevis uz @tups.lv scenārijas tieši tāds pats.

Ir kāds ar ko tādu saskāries? Cilvēks stāstija ka esot bijuši brīnumi tādi ka e-pasts no viena gmail konta uz otru gmail kontu atnācis ar nokavēšanos 24h.

Vai Googlei ir sākušās nedienas ar pasta apjomiem?

 

 
comments powered by Disqus